Garip bir mail hack tekniği

jitter

Üye
1 Tem 2022
179
44
Eline Sağlık güzel olmuş

Konu açılma tarihi 2018. Hortlatmanın ne anlamı var?
Hoşuma gitti karşılık olarak eline sağlık yazdım ne var bunda? Ayrıca eski konulara mesaj atma yasağı kalktı diye biliyorum. thtde gelenek gibi bişey heralde eski konulara mesaj atanlara niye hortlatıyorsun diye yükseliyorlar, ne zararı var acaba bunun sadece yeni mesajlarda çıkıyo. ki konu faydalı zaten faydasız boş bişey olsa anlarım :)

jitter

Üye
1 Tem 2022
179
44
yorum kasmaya çalışan bir ton lamer de var forumda.
Banada yorum kasıyo dedin güzel kardeşim
1 ben hacker değilim yazılımcıyım

2 her önüne gelene lamer diyen kişi lamerdir bilgili kaçtane hacker arkadaşım var tanıdığım var hepsi olgun insanlar kimseyede lamer vs demiyor.

Lamer lamer diye millete laf atanlar var he onlarda kendini bişey biliyo zanneden tipler :).

Bidahada tanımadığınız kişiye laf atmazsınız umarım 😊

iyi forumlar

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Banada yorum kasıyo dedin güzel kardeşim
1 ben hacker değilim yazılımcıyım

2 her önüne gelene lamer diyen kişi lamerdir bilgili kaçtane hacker arkadaşım var tanıdığım var hepsi olgun insanlar kimseyede lamer vs demiyor.

Lamer lamer diye millete laf atanlar var he onlarda kendini bişey biliyo zanneden tipler :).

Bidahada tanımadığınız kişiye laf atmazsınız umarım 😊

iyi forumlar
Ben sana ya da senin tanıdıklarına laf atmıyorum, senin yaptığın şeyin yanlışlığına dikkat çekiyorum. Sen konuyu "Başkalarına lamer diyen lamerdir" e çekiyorsun. Gerçekleri söylemek ne zamandan beri suç oldu? Forumda senin geçirdiğin zaman kadar benim konu yazma sürem var. Tekrar diyorum, yorum kasıyorsun. Adamın teki gmail nasıl kasılır diye konu açıyor sen altına eline sağlık diyorsun :D.

He birde unutmadan yazayım, ufaktan gmişine baktım ve eline sağlık haricinde yorum yaptığını göremedim. Anca kendini kandırırsın sen :D.

jitter

Üye
1 Tem 2022
179
44
Ben sana ya da senin tanıdıklarına laf atmıyorum, senin yaptığın şeyin yanlışlığına dikkat çekiyorum. Sen konuyu "Başkalarına lamer diyen lamerdir" e çekiyorsun. Gerçekleri söylemek ne zamandan beri suç oldu? Forumda senin geçirdiğin zaman kadar benim konu yazma sürem var. Tekrar diyorum, yorum kasıyorsun. Adamın teki gmail nasıl kasılır diye konu açıyor sen altına eline sağlık diyorsun :D.
Forumda senin geçirdiğin zaman kadar benim konu yazma sürem var : demişin ama sanala ne zaman başladın söyle bakalım. Ben burda senden eskiyimdir emin ol sadece hesabım yoktu onun nedenide konular gizli değil zaten üyeliğe gerek yok diye :)

Katılım 29 Ağu 2021 geleli 1 yıl olmuş tatava yapıyorsun burda.

Madem bukadar ısrarcısın tamam kasıyorum okey :) hadi şimdi egonu tatmin et 👌👍

Benim açtığım konular senin üyelik tarihinden fazladır emin ol ama başka forumlarda kastım moderatör olmuştum 600ü aşın konum vardı o forumda :)

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Forumda senin geçirdiğin zaman kadar benim konu yazma sürem var : demişin ama sanala ne zaman başladın söyle bakalım. Ben burda senden eskiyimdir emin ol sadece hesabım yoktu onun nedenide konular gizli değil zaten üyeliğe gerek yok diye :)

Katılım 29 Ağu 2021 geleli 1 yıl olmuş tatava yapıyorsun burda.

Madem bukadar ısrarcısın tamam kasıyorum okey :) hadi şimdi egonu tatmin et 👌👍
Sanala 2016 zamanlarında başladım, ta o zamandan beridir farklı farklı forumlarda üyeliklerim oldu. Bu forumda da 2017 yıllarında bulunmuştum. Ve evet, yorum kastığını kabul etmene sevindim. Biraz bile olsa kişilik gelişimini görmek hoşuma gidiyor.

jitter

Üye
1 Tem 2022
179
44
Sanala 2016 zamanlarında başladım, ta o zamandan beridir farklı farklı forumlarda üyeliklerim oldu. Bu forumda da 2017 yıllarında bulunmuştum. Ve evet, yorum kastığını kabul etmene sevindim. Biraz bile olsa kişilik gelişimini görmek hoşuma gidiyor.
Sanalda uzun durduğundan çok nekadar bilgin var o önemli demi :)

Cevapların hepsini diğer konuda verdim son olarak Bana artık laf kalabalığı yapma gel yaptığımız şeyleri yarıştıralım kanıtlarıyla beraber. Yada kendi kendine konuş okey?

jitter

Üye
1 Tem 2022
179
44
Mesajlarımı silmeyin aga bırakın kendi kaşındı egolu egolu takılıyordun ne oldu bilader altdamı kaldın bilgi konusunda?

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,866
770
28
0R2vqo.png

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere keşfetmiş olduğum bir tekniği anlatacağım.
Şimdi bildiğiniz kadarıyla internette sahte mail siteleri bulunuyor bunların başında en çok kullanılanı yopmail bu sistemde aldığınız mail adresleri kişiye özel değil yani herkes sizin aldığınız mail adresini alıp kullanabiliyor ve kullanılan mail adresleri kalıcı olarak sitede barınıyor.

5aRPmA.gif

Pekii nasıl mail hack yapacağız bu sitede? ilk önce şuradan YOPmail - Disposable Email Address siteye giriyoruz arkadaşlar

Daha sonra sol kısımda bulunan kutucuğa yaygın bir kelime yazıyoruz (kelimenin ingilizce olmasına dikkat edin) mesela apple yazıyoruz ve Check Inbox butonuna tıklıyoruz.

Çıkan ekranda sol kısımda görüldüğü kadarıyla mailler gözüküyor fakat bu maillerin tamamı gerçek değil bir kısmı spam, spam mailleri ortadan kaldırmak için sol kısımda bulunan NOSPAM butonuna tıklıyoruz (ufak bir buton)

Şimdi burada birçok web sitesinden vs gelen mailler var mesela içlerinde steam'den gelen bir doğrulama maili olabilir diyelimki var bu maili kullanarak steame gidebilir ve hedef hesabın şifresini epostayı kullanarak değiştirebiliriz.

Bu yöntemi kullanarak şansınıza bağlı etkili saldırılarda bulunabilirsiniz :)

jgY08J.png
Ellerine saglik

seytan_azapta

Yeni üye
22 Ara 2009
3
1
0R2vqo.png

Şimdi bildiğiniz kadarıyla internette sahte mail siteleri bulunuyor bunların başında en çok kullanılanı yopmail bu sistemde aldığınız mail adresleri kişiye özel değil yani herkes sizin aldığınız mail adresini alıp kullanabiliyor ve kullanılan mail adresleri kalıcı olarak sitede barınıyor.

5aRPmA.gif

Pekii nasıl mail hack yapacağız bu sitede? ilk önce şuradan YOPmail - Disposable Email Address siteye giriyoruz arkadaşlar

Daha sonra sol kısımda bulunan kutucuğa yaygın bir kelime yazıyoruz (kelimenin ingilizce olmasına dikkat edin) mesela apple yazıyoruz ve Check Inbox butonuna tıklıyoruz.

Çıkan ekranda sol kısımda görüldüğü kadarıyla mailler gözüküyor fakat bu maillerin tamamı gerçek değil bir kısmı spam, spam mailleri ortadan kaldırmak için sol kısımda bulunan NOSPAM butonuna tıklıyoruz (ufak bir buton)

Şimdi burada birçok web sitesinden vs gelen mailler var mesela içlerinde steam'den gelen bir doğrulama maili olabilir diyelimki var bu maili kullanarak steame gidebilir ve hedef hesabın şifresini epostayı kullanarak değiştirebiliriz.

jgY08J.png
Pek bir şey anlamadım, ellerine sağlık

aram.xd

Yeni üye
31 Mar 2023
4
0
0R2vqo.png

5aRPmA.gif

jgY08J.png
Eline sağlik peki burda ilk giriste kurbanin maill adresini mi giriyoz yoksa kendimiz bir mail adresinden giriyoruz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.