geçici kimlik alma

EMR00

Üye
24 Nis 2020
185
0
öncelikle modlar lütfen çöpe taşımayın çünkü en hızlı cevap alabileceğim yer burası. ve vaktim yok

ve çarşamba tekrar istanbula gidiyorum fakat kimliğim deforme oldu ve kabul edilemez durumda. pazartesi günü nüfus müdürlüğüne gitsem aynı gün geçici kimlik kartı verirler mi? internette randevu süreci diye bir konuya denk geldim. bilgisi olan yazabilir mi?.
internet üzerinden başvuru yapılıyor fakat e-devlet vs olmadığı için başvuramıyorum.

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,501
3
Cehennem
Kimlik 2 günde çıkartılcak birşey değil.
Ne için lazım sana?
Uçak bileti için ise ehliyet yeterli olur.
Benim kimlik 1 haftada halolmuştu.
yada kimlik fotokopisi işe yarar mı bilmem.

Son düzenleme:

EMR00

Üye
24 Nis 2020
185
0
Kimlik 2 günde çıkartılcak birşey değil.
Ne için lazım sana?
Uçak bileti için ise ehliyet yeterli olur.
Benim kimlik 1 haftada halolmuştu.
yada kimlik fotokopisi işe yarar mı bilmem.

Aynen uçak için gerekli. Geçici kimlik kartı alacağım pazartesi. Dediğin gibi kimlik hemen çıkmıyor. 15 gün demişlerdi bana.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,975
Dinlenmede.
Geçici kimlik anlık başvuru ile verilmektedir.
Sorunu nüfus memuruna sordum değişim ise evet dedi.
Kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.