GeForce GTX 1050 Ti Performans ve Fiyat Açısından Nasıl ?

31 Ağu 2007
118
0
arkadaslar

benim ekran kartı eskidi belki 5 yıl oldu yenisini arastırdım ve GeForce GTX 1050 Ti Ali expres nakliye dahil 45 $'ye buldum. 2048/1024 destekliyormuş sizce performans ve fiyat açısından nasıl ?

teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

byProtocol

Yeni üye
2 Ara 2020
37
0
Yeni alacağınız karta ne kadar bütçe ayırdınız acaba buna göre daha iyi bir ekran kartı bulma ihtimaliniz var

31 Ağu 2007
118
0
250 tl ile 400 tl arası
biliyorum 10 bin tl ye bile ekran kartı var "ama ben hiç oyun oynamayan, youtube seyir eden birisiyim.
uhd olsun yeter benim eski ekran kartım:Nvidia 9600GT 1GB 256BIT DDR2 (directx 10)"
Bellek Tipi DDR2
Bit Değeri 256 Bit
Chip Seti NVIDIA
DirectX Desteği 10
DVI Çıkışı 2 Adet
Grafik Bellek 1 GB
Grafik İşlemcisi NVIDIA 9600GT

Moderatör tarafında düzenlendi:

PresanS

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,470
203
24
Debian
Kardeşim ekran kartını tek başına performan değerlendirilmesi yanlış olur en dandik anakart işlemciye takarsın kart boşuna gider verim alamazsın, karta yakışır bir sistem yapar işlemci ramini anakartınla uyumlu bir şekilde dizersin istediğin her oyunu açar sistemini abartir ekran kartını düşük bırakırsın yine hüsrana uyarsın..
Benim önerim bı sistem de performans ölçülecek ise o sistemi tamamen ne olduğunu yazmandır o zaman doğru tahmin yapabiliriz?

gl0balfox

Üye
9 Tem 2019
228
0
arkadaslar

benim ekran kartı eskidi belki 5 yıl oldu yenisini arastırdım ve GeForce GTX 1050 Ti Ali expres nakliye dahil 45 $'ye buldum. 2048/1024 destekliyormuş sizce performans ve fiyat açısından nasıl ?

teşekkürler

Gerçek 1050 Ti'lar 1200-1500 TL bandında. Çinden gelen ucuz 1050 Ti'lar sahte.Eski hurda ekran kartlarına 1050 Ti zırhı takıyorlar, çipini de değiştiriyorlar, PC'ye takınca 1050 Ti yazıyor ama GT 210 felan çıkıyor genelde. Sakın alma. Güzel ekran kartı arıyorsan RX serisine bak. Ayrıca darboğaza da dikkat et. İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.