Genelkurmay ve İçişlerinden Uyarı !!

ExTRos

Katılımcı Üye
22 May 2010
251
0
Kocaeli
TERÖR örgütü PKK'nın şifreli mesajlarını çözen istihbarat birimleri 31 Mayıs gününden itibaren kanlı saldırılara hazırlandığını belirledi. İçişleri Bakanlığı ile Genelkurmay Başkanlığı tüm birimleri uyararak, gerekli önlemlerin alınması talimatını verdi.

Güvenlik güçleri ve istihbarat birimleri terör örgütü PKK'nın Irak'ın Kandil Dağı'ndaki elebaşlarının Türkiye içindeki teröristlere şifreli yeni büyük eylem talimatı verdiğini ve teröristlerin eylem hazırlığında olduğunu belirledi. Mesajların bir kısmı deşifre edilirken, diğerlerini çözümlenmesi için çalışmalar sürdürülüyor.

İçişleri Bakanlığı ile Genelkurmay Başkanlığı tüm birimleri üst düzey yöneticilerin sıkı korunması, karakollarda önlemlerin artırılması için uyardı. Uyarı üzerine kırsal kesimde bulunan jandarma karakollarına, özel eğitimli komandolar, zırhlı araçlar, topçu birlikleri yerleştirildi. Tank takviyesi yapılan karakollardaki bütün termal kameralar ve teknik cihazlar kontrollerden geçirildi.

Terör örgütünün özellikle Kuzey Irak ve Türkiye içinde kayıplar vermesinin ardından, örgütün 'fedai' türü eylem yapabileceği belirtildi. Terör örgütünün büyük kentlerde de ses getirici saldırılar planladığı belirtilirken, Karadeniz grubuna da eylem için talimat verildiği kaydedildi.

CrazyLegend

Katılımcı Üye
27 Ara 2009
533
0
BURSA / GEML
ya bu şerefsizler hakkında her sene boyle Kararlar çıkar her senede 8-10 tanesini öldürürler Bomba yakalarlar 2 araba biter : ) Nasıl oluyorda Zamanında o yoklukta 5 Ülkeyle savaşan Bu Ülke Şimdi Kıytırık Bir Terör Örgütü ile başa çıkılamıyor o yokluktan bu varlığa Ama insanımızda değişti. Vatan sevgisi azalıyor Türklüğünüzü Kaybetmeyin . Muhtaç olduğunuz Kudret damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur sakın unutmayalım KAHROLSUN PKK!

Son düzenleme:

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
ya bu şerefsizler hakkında her sene boyle Kararlar çıkar her senede 8-10 tanesini öldürürler Bomba yakalarlar 2 araba biter : ) Nasıl oluyorda Zamanında o yoklukta 5 Ülkeyle savaşan Bu Ülke Şimdi Kıytırık Bir Terör Örgütü ile baş edemiyor o yokluktan bu varlığa Ama insanımızda değişti. Vatan sevgisi azalıyor Türklüğünüzü Kaybetmeyin . Muhtaç olduğunuz Kudret damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur sakın unutmayalım KAHROLSUN PKK!

Heyecanınıza, gençliğinize, içinizdeki vatan sevginize veriyorum yukarıdaki sözleri ; baş edemiyoruz diye bir şey yok.

Sadece Cudi örneğini vereyim size ; merminin nereden geleceğini anlama şansınız neredeyse sıfır, her yer mağara dolu , Allah'tan başka sığınacak yeriniz yok...

Unutmayın ;

Mertle uğraşmak kolaydır ; ama bu namert kanı bozuk şerefsizlerin nereden çıkacağı belli olmuyor. Olsaydı 6 mermi deliği taşımazdım...

CrazyLegend

Katılımcı Üye
27 Ara 2009
533
0
BURSA / GEML
Kusura bakma Sözlerimin yanlış olduğunu anladım . Ama amacım kötü değildi kusura bakma abi tabi ki başedilemıyor diye bir şey yok . Asker orda yapabileceği her şeyi yapıyor sözüm onlara zaten değil olamaz da oraya gitmeden ne benim ne başkasının onları eleştirmeye hakkı olmaz , olamaz . Dediğin gibi Hainler Ve namertlerle baş etmek zor bende onu diyorum .

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Kusura bakma Sözlerimin yanlış olduğunu anladım . Ama amacım kötü değildi kusura bakma abi tabi ki başedilemıyor diye bir şey yok . Asker orda yapabileceği her şeyi yapıyor sözüm onlara zaten değil olamaz da oraya gitmeden ne benim ne başkasının onları eleştirmeye hakkı olmaz , olamaz . Dediğin gibi Hainler Ve namertlerle baş etmek zor bende onu diyorum .

Özre gerek yok, sizin gibi gençleri görünce yarınımızın dünlerimizden iyi olacağını düşünüp rahatlıyorum.

Nice savaşlar gördü bu ülke ; nice isimsiz kahramanlar gelip geçti ; yenileri de her geçen gün yetişiyor. Bu kanı bozuk şerefsizler gölgemizi bile yerinden oynatamaz , şehit ettikleri aslanlar ise Allah'ın cennette bahşettiği en güzel yere sahipler...

latifhoke

Yeni üye
3 Haz 2010
1
0
bi türlü içime sindiremiyorum tüm bu olup bitenleri inşallah o gün gelicek askerlerimiz pkk denen illeti tamamen başımızdan silecektir.

surgeon153

Katılımcı Üye
13 Eyl 2008
378
0
ya bu şerefsizler hakkında her sene boyle Kararlar çıkar her senede 8-10 tanesini öldürürler Bomba yakalarlar 2 araba biter : ) Nasıl oluyorda Zamanında o yoklukta 5 Ülkeyle savaşan Bu Ülke Şimdi Kıytırık Bir Terör Örgütü ile başa çıkılamıyor o yokluktan bu varlığa Ama insanımızda değişti. Vatan sevgisi azalıyor Türklüğünüzü Kaybetmeyin . Muhtaç olduğunuz Kudret damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur sakın unutmayalım KAHROLSUN PKK!

kardeş onlar kıytırık bi örgüt gübü gözüküyo ama arkalarında kaç tane devlat var.

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
bu yaprıkları plana göre bence şimdiden saldırılara(sanal) başlamalıyız:S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.