GERÇEK BIR CIN HIKAYESI - 02.12.2015 Sonuna kadar okuyun

HeadyShoTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
443
0
/index.php
O DUVARA ÇİZİLEN RESİM DİKKATİMİ ÇEKTİ O TAMAMEN CİNLERİN ÇİZDİĞİ BİR RESİM GEÇEN BİR VİDEO İZLEDİM ADAMLAR MERYEM ANA DENİLEN BİRYERE GİDİYORLAR VE BUDA BÜYÜK İHTİMAL O EVDE OTURAM ADAMIN GÖRÜNTÜSÜ KARANLIK IŞIKTA GÖZLE SİZE BAKIYORSA BU CİDDEN CİN DEMEKTİR VE ONA DOKUNDUĞUNUZ ANDA YANAR ELİNİZ VE ŞOK GEÇİRİRSİNİZ OLAYLAR GERÇEK OLMAYABİLİR AMA CİDDEN GERÇEK GİBİ GÖRÜNÜYORDU. NEYSE O MERYEM ANA DENİLEN KADIN O EVDE YAŞARKEN ÇOCUĞU FALAN VARMIŞ VEFAT ETMİŞ FELAN ONDAN SONRA KADIN KENDİSİ İNTİHAR ETMİŞ VE LANETLİ BİR ŞEKİLDE ÖBÜR DÜNYAYA GÖTÜRÜLMÜŞ VE CİNLER O MERYEM ANANIN FOTOĞRAFINI ÇİZMİŞ. BUDA BÜYÜK İHTİMAL O OLAY AKŞAM GİTTİĞİNİZDE SÜLEYMAN MÜHRÜNÜ ALIP GİDİN HOCAM DİKKAT EDİN :d

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,611
3,438
23
Ankara
hortlatmak istemezdim lakin yemin ediyorum tırsa tırsa okudum resmi görene kadar resmi görünce ağladım

15 Mar 2018
196
0
Şanlıurfa
Hikaye yalan

Çünkü cinlerin herhangi bir kılığa girmesi çoooook eskiden vardı ve yasaklandı :)
(Koyun vardı hikayede ve gözleri kıpkırmızı ayakları ters diyordu işte burda gerçek ortaya çıktı :D )
Neden böyle bir şey uydurup milleti korkutuyorsunuz
Zaten bi besmele çek gene yanarlar gerekirse Ayetel kursi oku :) (ha cin muslumansa bilemem :) )
İnat yaparlar ama bir süre sonra vazgeçerler :) Onlar da kendi alemine dönmek zorundadırlar geçici musallat olurlar...

(Oh be valla rahatladım bi an gerçek mi dedim :D )

https://i.hizliresim.com/EPkqDv.png bakın

Son düzenleme:

nefeskesen06

Katılımcı Üye
18 May 2018
509
1
TEŞKİLAT
Hocam ben korkmuyorum. Bana 8 Tane Musallat olmuştu Tillo sayesinde kurtuldum. Çok kötü bir durum. Kız arkadaşımın suretine girip onu bana kötü gösteriyorlardı. ALLAH düşmanımın başına bile getirmesin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.