Gerçek Pkk

VATAN KENDİSİNE PKK DİYEN KİŞİLERE SÖZ HAKKI TANIMALIMI?

• EVET.TANIMALI

Oy: 4 5.8%
  • HAYIR.TANIMADAN DİREK ÖLDÜRÜLMELİ

Oy: 37 53.6%
  • İFADELERİ ALINIP SUÇLU İSELER MÜHEBBET HAPİS CESASI ALMALILAR

Oy: 9 13.0%
  • SÖZ HAKKI VERLİMEDEN TOPRAĞIMIZDAN ATILMALILAR

Oy: 19 27.5%

• Kullanılan toplam oy
    69

hingir

Yeni üye
16 Eki 2008
12
0
Arkadaşlar bu güne kadar bir çok pkk yanlısıyla tanıştım istanbuldanım oturup tartıştım adamalar kendilerini haklı çıkarmak için türlü oyun türlü yalanlara başvuruyorlar.Bu gün doğu ve güneydoğuda işsizlikten,okulsuzluktan,hastahanesizlikten söz ediyorlar.Devletin ayrım yaptığını öne sürüyorlar.Bizim devletimize dil uzatıyorlar ve bugün trakyada iç anadoluda doğudan daha kötü durumda olan köyler kasabalar var.
/cam yerine naylon döşek yerine karton ekmek yerine çöpten toplanmış nozulmuş yiyecekler kullanıyorlar.Neden onlar dağa çıkıp baş kaldırmıyorlar neden onlar dağa çıkıp şehit canı almıyor inanmayın beyler kanmayın bu gün en iyi okullar doğuda.En iyi öğretmenler yurt sevgisiyle oralara gidiyorlar yok amaa yetmez deyip öğretmenleri vurup doktorları katlediyorlar .şimdi kim kime zülüm yapıyo .Doktoru vur öğretmeni öldür ,nice anaların gözünü yaşlı nice
babaları evlatsız bıratk sonra okul yok iş yok ayrım var doktor yok okul yok..

Amacın nedir senin,se kimsinki benim Vatanıı böleceksin sen kimsinki şehidimin kemiklerini sızlatacaksın.
Arkadaşalar inanmayın bunların yaptıkları tekşey nankörlük,kafa karıştırma,ülkemizi bölüp elimizden alma capasıdır
aama biliyorum ki ben ve benim gibi düşünenler olduğu sürce bu ülkeyi kimse bölemeyecek Türk milleti
bir zıpkın gibi karşılarında bitecek.İnanmayın dinlemeyin arkadaşlar

edit:AgitCaN
//Forumda büyük harf kullanmak yasaktır.(yeni baştan düzenledim)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
48
İstanbul.
ankette bana yakın olan bi tek 2 inci si gsl geldi ama ben ce şöyle bi secenekte olmalı

konusturuluduktan ve gerekli bilgiler alındıktan sora işkence ile yaşatılarak çok kötü bi ölüm gercekleşmesi onun için.

*666*

Katılımcı Üye
22 Eyl 2008
363
3
Graphic Team
hiç kimse ama hiç kimse benim Vatanıma,benim Bayrağıma heleki aslan gibi evladıma
Askerime,Mehmetçiğime el uzatamaz hangi sebebten olursa olsun o eli kırarım.
o düşünceyi silerim.
nasıl bir dava bu,hangi haklı sebeblere dayanır.
yok böyle bir şey Kanla başladılar kanla bitecek bu dava kökü kazınana kadar.

hingir

Yeni üye
16 Eki 2008
12
0
Arkadaslar Söyle Bir Gercekte Varki Dtp Adamlar Meclisimize Bile Girdiler Ve Söz Hakkı Tanıyoruz Kıralım Kıralım Tabi Arkadasım Ama Nasıl Site Hackleyerekmi Ve Yahut Dağdakileri Vurarakmı Birinci Adım Yasa Olmalı Terör Gruplarını Destekleyenleri ,sözlede Olsa Savunan Ve Destek Cıkanlar Cezalandırmalıdır! Diye Bir Madde Koyulmalı Bunun Içinde Halkımız Uyanmalı Ses Cıkarmalı Ve Başa Getirdiği Adamlara Bu Maddeyi Onaylatmalı

psikoPC

Yeni üye
25 Eki 2008
1
0
Tebrikler bilader guzel bır konuya degınmıssın ama unutma ki lafla peynir gemisi yürümüyor malesef bu ülkede halk öyle güzel uyutuluyor ki daha dogrusu uyuttuklarını sanıyorlar herkez herşeyin farkında ama hiç kimse ses cıkartmıyor çünkü bizde söyle bir düşünce var malesef bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın ama farkında degıl ki o yılan sadece sana degıl hepımıze dokunuyor bende diyorum ki "YILANIN BAŞINI KUÇUKKEN EZMEK LAZIM" ama artık yılan buyudu çunku farkında olup yada olmadan o yılanı biz buyuttuk!!! saygılarımla psikoPC ...

thecell

Katılımcı Üye
4 Ağu 2008
255
0
hiç kimse ama hiç kimse benim Vatanıma,benim Bayrağıma heleki aslan gibi evladıma

o düşünceyi silerim.

hingir

Yeni üye
16 Eki 2008
12
0
sovmek yasakta arkadasım yaptığım cağrılar kesilio yada silinio ben bir hareketten bahsettim ama kimsenin umrunda değil ya gündem mesgul etmek reytig için acılmıs bir sayfa yada kurallar izin vermiyo siyasi desen siyasi bir yanı yok sadece millet sehitleri anmak için toplanacak....

edit:AgitCaN

Msn vermek yasaktır

o düşünceyi silerim.

*666* gerekeni söylemiş zaten

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

cagri_ts

Uzman üye
23 Tem 2008
1,144
1
Ötüken - Tanrı Dağları
bence konuşturalım çünkü insanlık hakkı var.Suçu anlaşıldıktan sonra doğru İİİİPPPPEEEEE.Bunlara noraml sorgu yapmayacaksın Kafalarını kırarak yaptıracaksın.Sonunda Suçlu olup olmadıkları öğrenilir.Sonra otobüse koyup sınırdışı edeceksin yoldada pkk kılığına girip otobüsü tarıycaksın.sonra pkk iç savaşı başlar :D benim fikrim.

darkgirl

Yeni üye
28 Eki 2008
14
0
ankara
tabikide ikincisi bunca yıldrı akerlerimizi şehit etsinler vatandaşalrımı öldürsünler ve bzi hala onları yaşatalım böle şey olams hala mecliste pkknın başaını çeken şerefsiz...lerin oluşturduğu parti dtpeymiş dtpnin bana göre açılımı ben söleyim dölü taşlanacak ***...ler bana göre ne pkkda hayır vardır nede dölünde

undersoul

Katılımcı Üye
23 Şub 2009
369
0
100
Düştük Şu Dünya'ya!!!

o düşünceyi silerim.
gereken söylenmiştir Kimse 'Türkiye Halkına' el uzatamaz Abd dahil

DeimoS 18

Kıdemli Üye
15 Nis 2007
3,088
3
Bursa
Bunları gördüğün yerde parçalıycan abi konuşturmıycan bir saniye yaşatmıycan al eline sopayı levyeyi vura vura öldür..

ilkinerdi

Katılımcı Üye
31 Ağu 2008
471
0
İzmir
Arkadaşlar bence öldürülmeleri onlar için güzel bi son olur biz onlar için en kötüsünü istemeliyiz işkence gibi bir seçenek koysaydınız keşke...Testere filmindeki gibi bişeyler :D

20 Ara 2008
147
0
ankara
ankette bana yakın olan bi tek 2 inci si gsl geldi ama ben ce şöyle bi secenekte olmalı

konusturuluduktan ve gerekli bilgiler alındıktan sora işkence ile yaşatılarak çok kötü bi ölüm gercekleşmesi onun için.

senin işkence önerin daha güzel ama bana göre işkence yada ölüm kısa süreli acıdır en can yakan ise ömür boyu hücre cezası yıllarca 4 duvara bakmak ölmektende işkencedende daha eftaldir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.