<<< Gertrudis Pro 3.5.0.0171 >>>>

slash_007

Üye
10 Nis 2007
133
2
1194074658_gettrudispic7uv.jpg


TANITIM / INTRODUCTION
Türkçe:
Gertrudis Pro programı ile dijital fotoğraflarınızı sanatsal boyama resimlerine dönüştürebilirsiniz. İçerdiği bir çok boyama yöntemiyle (kromlaştırma, yağlı boya, vb.) resimelrinize sanatsal özellikler katabilirsiniz. Yani Orjinal Fotoğraf Bir Ressamın Elinden Çıkmış Gibi Olur!...

English:
s a stand alone software that transforms digital photos into artistic paintings. It includes a variety of styles such as watercolor, crayon or oil painting. Also it gives the option of rendering the output at any resolution without loss of quality or pixelation.

Dosya Türü / File Extension: RAR
Dosya Boyutu / File Size: 6 MB
Dosya Şifresi / File Pass: YOK / NONE

İNDİR / DOWNLOAD

http://rapidshare.com/files/82028068/Gertrudis.Pro.v3.5.0.0171-Lz0.rar
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.