giriş yap dediğimde sayfa yenileniyor ama giriş yapmış değilim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aLuKaRD_97

Yeni üye
18 Nis 2009
6
0
işte buna çok sinir oluyorum!!!!! :(

bir foruma üyeyim ama giriş yap dediğimde sayfa yenileniyor ama giriş yapmış değilim daha sonra aynısını yapıyorum bir değişiklik yok!!!!!!!!

giriş yaptıktan sonra sayfayı yenilediğimde giriş yapmış oluyorum ama sitede başka bir sayfaya girdiğimde hala giriş yapmamış gözüküyorum

daha yeni 2 kez üst üste format attım ne oluor bu pcye yaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
şuan bu sitede de oldu
her sitede oluyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Internet Explorer 8'i indirmiştim ondan olabilir mi???)

KeNess

Katılımcı Üye
4 Nis 2009
319
2
Utrecht / N.L
aynısı banda oluyor.bunun için ben İnternet sayfasından çıkıyorum eğe CCleaner varsa onla sil yoksa araçlardan biliyosundur ordan sil geçmişi tekrar siteye gir anasayfadan yap üye girişini ..

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
eğer siteye turkhackteam.net olarak girdiyseniz , üyelik girişinizi turkhackteam.net olarak yaptıysanız sizi giriş yapmış olarak göstermez ancak siz giriş yapmış bulunmaktasınız giriş yaptıktan sonra ana sayffa banner ine tıkladığınız takdirde adres çubuğunda www.turkhackteam.net yazacaktır ve giriş yaptığınızı görebileceksiniz.

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
eğer siteye turkhackteam.net olarak girdiyseniz , üyelik girişinizi turkhackteam.net olarak yaptıysanız sizi giriş yapmış olarak göstermez ancak siz giriş yapmış bulunmaktasınız giriş yaptıktan sonra ana sayffa banner ine tıkladığınız takdirde adres çubuğunda www.turkhackteam.net yazacaktır ve giriş yaptığınızı görebileceksiniz.

bunu uygula sen senin sorunun bu byük ihtimal ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.