GitHub Araçları | THT Cyber Star League

GECEGEZEN

Saldırı Timleri Direktörü
13 Şub 2016
2,511
1,151
9Ym9Cb.png
DHw0Pr.pngGITHUB ARAÇLARI EĞİTİMİ

Eğitimde GitHub ağının temel mantığı ve işleyişi anlatılmakta.Eğitim Projelerin ihtiyaçlar doğrultusunda temin edilebilmesini amaçlamakta. GitHub hacking senaryolarında zengin içerik deposu ile süreci hızlandırma şansı tanır.Popüler projelerin bulunduğu derlenmiş link aşağıdadır.
https://github.com/hahwul/WebHackersWeapons

TttL8Q.png


EĞİTİMDEN GÖRÜNTÜLER

sCoiMk.jpg


Rp2ObC.jpg


2sdKxs.jpgTttL8Q.png


EĞİTİM ÖNİZLEME

Eğitimimizde örnek olarak bir admin panel finder projesi düzenlenip kullanılmıştır. Ayrıca ihtiyaçlar doğrultusunda github araçlarını nasıl bulabileceğimize değinilmiştir.

TttL8Q.png


EĞİTİM KAZANIMI

Eğitimi alan kişilerin kazanımı uzun vadede kendilerine en stabil hacking tool depolarını oluşturmaktır. Ayrıca saldırı senaryosuna uygun şekilde tool edinebilme ve kullanabilmeyi amaçlar.

TttL8Q.png


EĞİTİME ULAŞMAK İÇİN

Saldırı Senaryoları Eğitimi İle İlgili Dosyaya Ulaşmak İçin Tıklayınız (Şifre Özel Olarak İletilecektir)
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.