Çözüldü Github'dan linuxa toll indirirken hata alıyorum

Nonantiy

Moderatör
28 Haz 2020
961
73
Merhabalar, projenin sahibi projeyi kaldirmis suanda o projeye ulasamasin.

Bu projeler aradigin toola benzer
 

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,073
392
Tümen
Merhabalar.Kurmaya çalıştığınız tool'u bu link üzerinden dener misiniz.

 
Çözüm

TheFlow

Üye
19 Şub 2021
205
1
Hata çıkınca buraya başvurdun. Sorum şu: hatayı okudun mu?

Bi' kaynağı takip ettiğin çok belli, ancak sorun şu ki: klonlamaya çalıştğın repo'nun erişimi kalmış veya silinmiş. Mirror veya benzeri şeylerle bu toollara erişebilirsin.
 

ѕeleɴια

İstihbarat Tim
18 May 2018
2,070
47
Link yanlış veya bu tool uygulamacı tarafından kaldırılmıştır. Bu tool'un aynısı github da var çokça. Zaten bu tarz toollar için kullanıcı adı ve şifre istemiyor github. Eğer istiyorsa muhtemelen link yanlış girmişsinizdir. Zaten linke de tıklandığında github uygulamasında böyle bir sayfa olmadığı görülüyor. Böyle durumlarda linke tıklayın.
Sizin için indirmek istediğiniz tool linkini veriyorum;
Bu linki kopyalayın ve terminali açın daha sonra git clone yazıp bu linki yapıştırın. Kendiniz el ile yazmayın eğer izlediğiniz videonun altında tool linki yoksa google'a github yazıp yanına tool ismini yazın zaten çıkacaktır. Birden fazla benzer tool varsa videodan baktığınız linkin aynısı olduğuna dikkat edersiniz.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.