[GM]baş vuru şartları

BaD_MaN

Katılımcı Üye
22 Ocak 2008
943
13
[GM] Olmak için başvuru koşulları...1. 18 yaşını doldurmuş reşit kişi olmak.
2. Bilgisayar mühendisi olmak.
3. Daha önceden [GM] lik yapmış deneyimli biri olmak.
4. En az İngilizce, Almanca, Kore dillerini bilmek gerekiyor.Ayrıca mümkünse daha çok Türkçe bilen [GM] istiyorlar.
5. Günde en az 6 saat online olmak koşulu var.
6. Sabukası olmayan sicil defteri temiz olan [GM] arıyorlar.
7. [GM] Başvurusu için İngiltere(Londra) ya gitmek gerekiyor.Diğer koşullara uyarsanız, sizide beğenirlerse uçak biletini onlar yolluyorlarmış.

ALmoRa

Üye
16 Tem 2007
123
0
pöh sroya girip /ban ıvırzıvır commandı yazmak ,için mühendis olmak gerekio yani? char editlemek te mühendislik gerektirir tabi valla bilmem ama sro gmleri full ense:)

burrak

Üye
20 Ocak 2008
59
0
artık GM kardesıyım :D
3 yıl once abim gitti ıngıltereye arkadasın soledıklerı doru baya ter dokmus ve GM gargamel japonun tekıymıss meymelet yokmus suratında GM pizza 4-4lük bır sarısınmıs bayan

thehacker38

Yeni üye
14 Tem 2009
3
0
artık GM kardesıyım :D
3 yıl once abim gitti ıngıltereye arkadasın soledıklerı doru baya ter dokmus ve GM gargamel japonun tekıymıss meymelet yokmus suratında GM pizza 4-4lük bır sarısınmıs bayan

hehehe çok komiksin dostum ufuk atta gmler yesin ne la bu yaş kaç senin :twist

ALazTerbi

Yeni üye
29 Eyl 2009
38
0
Konuyu açan güzel kardeşim sakın yanlış anlama yazdıklarını karalamak için söylemiyorum ama bu bilgileri nerden edindiysen yarısı yanlış diğerleri eksik.Yani orda yazmışsın özellikle Türkçe bilen adam arıyorlar diye bakkala eleman arıyorlarmış gibi GM'lerin gm aradığı falan yok.Neyse ben aklımda olduğu kadarıyla sizlere anlatıyım...

1.Bilgisayardan çok iyi anlaman gerekiyor.(Mühendis olmaya gerek yok)
2.Ana dili gibi ingilizce konuşabilen kişiler alıyorlar.(Diğer dilleri bilmesi gibi bir zorunluluğu yok zaten oyunda tanıştığı bazı insanlardan yardım alıyorlar kendim şahidim)
Not:Her GM sadece 1 Buçuk sene görev yapabiliyor,sürekli GM olan kişi GM Gargameldir oda ana GM olduğu için...

Aklımda sadece bunlar kaldı ama daha sonra araştırdığım yerden tekrar bilgi alıp sizlerle paylaşıcam.

Konuyu açan arkadaşa ve sizlere yukardaki şartlara neden eksik veya yanlış dediğimi anlatıyım.

Daha önce GM lik yapması şart demişsin alakası yok dediğim şartlara uygun olması yeter.
Günde en az 6 saat demişsin bu adamlar oyuna evden girmiyorki çalıştığı şirketten giriyor o yüzden standart saatleri var.Ayrıca başka bir yerden oyuna girmesi kesinlikle yasak.
Sabıkası sicil falan anlatmışsın onu bende bilmiyorum ama doğal olabilir..

Neyse ben bilgilerimi paylaştım konuyu açan arkadaşımız ellerine sağlık,paylaşım için teşekkürler..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.