Mobil Gmail haclenmesi

lrna

Yeni üye
20 Eyl 2021
26
2
Gmailime 1 buçuk hafta önce haclendi ilk oturumu 29 haziranda açmış şifremi değiştirdiğim halde giriyor napmam lazım?

OperServ

Katılımcı Üye
11 Şub 2008
335
44
Birde aşağıdaki yönetimi dene
  1. Google Hesabınıza gidin.
  2. Sol gezinme panelinde Güvenlik'i seçin.
  3. Cihazlarınız panelinde Cihazları yönet'i seçin.
  4. Cihazı Oturumu kapat'ı seçin.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Saldırganın cihazına saldırdığına dair kanıt delil bulmaya çalış aynı zamandada hesabın önemli ise hesabını kurtarmaya çalış arkadaşlar anlatmış zaten eyer delil kanıt bulursan dava edebilirsin iyi günler.Konuyla uğraşırsanız kazanabilirsiniz.

lrna

Yeni üye
20 Eyl 2021
26
2
Saldırganın cihazına saldırdığına dair kanıt delil bulmaya çalış aynı zamandada hesabın önemli ise hesabını kurtarmaya çalış arkadaşlar anlatmış zaten eyer delil kanıt bulursan dava edebilirsin iyi günler.Konuyla uğraşırsanız kazanabilirsiniz.
Hesabım benim elimde veri ihlali olmuş kanıt bulabilirsem direk dava edicem zaten

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Hesabım benim elimde veri ihlali olmuş kanıt bulabilirsem direk dava edicem zaten
Güzel bir delil bul peşine düşerler bir hacker sistemine girdiyse iz bırakmadan sistemde uzun süre kalmaya çalışır güvenlik programları bu nedenle çok önemli mcafece kullanıyorum mesela ana bilgisayarımda ıp adresime saldırı yapanların bana ıp sini bile veriyor .d mcafece gibi programlar kullansaydın belkide şo ana davan sonuçlanmaştı (ciddiyim)

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Kendini gizlemesi içinde ilk olarak ıp adresini daha sonra mac adresini en önemlesi wifi sini ana bulunduğu yerdeki wifi kullanmamalı yani ya başka wifi hackleyip kullanıcak mesela üst komşusunun wifi sini patlatıyor öyle yapıyor wifi şifreleri de bu yüzden önemli senin wifin ile yapıyor hack i polisler sana geliyor wifi sensin onu bilemiyorlar geriye kalan ıp adresine ve mac adresine bakarlar ondada bulamazlarsa geçmiş olsun

lrna

Yeni üye
20 Eyl 2021
26
2
Güzel bir delil bul peşine düşerler bir hacker sistemine girdiyse iz bırakmadan sistemde uzun süre kalmaya çalışır güvenlik programları bu nedenle çok önemli mcafece kullanıyorum mesela ana bilgisayarımda ıp adresime saldırı yapanların bana ıp sini bile veriyor .d mcafece gibi programlar kullansaydın belkide şo ana davan sonuçlanmaştı (ciddiyim)
Bu zamana kadar ilk defa başıma geliyor bilseydim zaten o programı kullanırdım ip adresi gözükse bile farklı farklı yerlerde çıkıyor benimle eğleniyor resmen

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Zorluk olarak sıralamak istersende ıp ve wifi gizlemek zordur wifide otomatik olarak ya başka yerde yapıcaksın ya da birini hackliceksin ıp dede iyi bir programlanma dilin yoksa çok da bir şey yapamazsın vpn kullanırsın ya da bazı programlar ama ne kadar işe yarar onu bilemiyorum ama kendi programını yaparsan o zaman gizleme ihtimalin var burda sana şunu diyim saldırganın mac adresi değilde ıp sine ve wifi sine bak mac adresi gizlemek o kadarda zor değil çünkü bende bu işlerle ilgileniyorum tabi kara taraf değil beyaz taraftayım gelişmeye çalışıyorum o yüzden bunları biliyorum inşallah bulursunuz ama dediklerimi yapın mcface alabilirsiniz 2. olarak ıp ve wifisini araştırın kolay gelsin

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Bu zamana kadar ilk defa başıma geliyor bilseydim zaten o programı kullanırdım ip adresi gözükse bile farklı farklı yerlerde çıkıyor benimle eğleniyor resmen
O zaman herif ıp yi gizliyor güzel bir şekilde .d iyi bir programlama dili bilmesi gerek kendi programını kullanıyordur wifi yide araştırabilirsiniz kolay değil siz şo an delil aramaya ve kendi bilgilerinizi korumaya çalışın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.