Mobil Gmail haclenmesi

lrna

Yeni üye
20 Eyl 2021
26
2
Gmailime 1 buçuk hafta önce haclendi ilk oturumu 29 haziranda açmış şifremi değiştirdiğim halde giriyor napmam lazım?

lrna

Yeni üye
20 Eyl 2021
26
2
Kendini gizlemesi içinde ilk olarak ıp adresini daha sonra mac adresini en önemlesi wifi sini ana bulunduğu yerdeki wifi kullanmamalı yani ya başka wifi hackleyip kullanıcak mesela üst komşusunun wifi sini patlatıyor öyle yapıyor wifi şifreleri de bu yüzden önemli senin wifin ile yapıyor hack i polisler sana geliyor wifi sensin onu bilemiyorlar geriye kalan ıp adresine ve mac adresine bakarlar ondada bulamazlarsa geçmiş olsun

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Bu zamana kadar ilk defa başıma geliyor bilseydim zaten o programı kullanırdım ip adresi gözükse bile farklı farklı yerlerde çıkıyor benimle eğleniyor resmen
İiyi bir programlama dili bilip kendi programını yapmadığı sürece sanal dünyada gizlenmek çok da mümkün değil ücretsiz vpn ler zaten yalan :D paralı vpn kullanırsa ıp sini değiştirir ama ne kadar takibi yapılmıyor orasıda kafada soru işareti lunizzz diye bir siber güvenlikçi var o araştırdı paralı vpn lere baktı herifler bakıyor seni inceliyor yani gizlenmek için kimseye muhtaç olmaman lazım kendi programlarını yaparsan belki gizlenebilirsin wifi içinde çok profosyenelsen hacklersin bilemiyorum şo an öyle haberlerde fln yöntem olarak wifini gizlemek için bir şey görmedim yöntem varsada açığa çıkmamışdır inşallah bulursunuz .Şo an mcafece alıymmı dersenizde eyer telefonunuzu ve ya farklı bir cihazınızı rahat bir şekilde kullanıyorsanız alın tavsiye ederim fakat adam çok profosyenel bir şekilde yapıyorsa mcafece fln da hackler hbınjlmkş yani artık mcafece de bulamiyabilir ama çok pahalı bir program değil alın deyer zaten delil fln bulursanız davada kazancağınız para iyi para olur

lrna

Yeni üye
20 Eyl 2021
26
2
Zorluk olarak sıralamak istersende ıp ve wifi gizlemek zordur wifide otomatik olarak ya başka yerde yapıcaksın ya da birini hackliceksin ıp dede iyi bir programlanma dilin yoksa çok da bir şey yapamazsın vpn kullanırsın ya da bazı programlar ama ne kadar işe yarar onu bilemiyorum ama kendi programını yaparsan o zaman gizleme ihtimalin var burda sana şunu diyim saldırganın mac adresi değilde ıp sine ve wifi sine bak mac adresi gizlemek o kadarda zor değil çünkü bende bu işlerle ilgileniyorum tabi kara taraf değil beyaz taraftayım gelişmeye çalışıyorum o yüzden bunları biliyorum inşallah bulursunuz ama dediklerimi yapın mcface alabilirsiniz 2. olarak ıp ve wifisini araştırın kolay gelsin
En son girdiğinde ip adresi yoktu bir daha girmesini beklicem eğer girerse direk polise gidicem virüs programlarından tarattım bi sorun yok başka birisine sordum seni tanıyan birisi olabilir dedi

lrna

Yeni üye
20 Eyl 2021
26
2
İiyi bir programlama dili bilip kendi programını yapmadığı sürece sanal dünyada gizlenmek çok da mümkün değil ücretsiz vpn ler zaten yalan :D paralı vpn kullanırsa ıp sini değiştirir ama ne kadar takibi yapılmıyor orasıda kafada soru işareti lunizzz diye bir siber güvenlikçi var o araştırdı paralı vpn lere baktı herifler bakıyor seni inceliyor yani gizlenmek için kimseye muhtaç olmaman lazım kendi programlarını yaparsan belki gizlenebilirsin wifi içinde çok profosyenelsen hacklersin bilemiyorum şo an öyle haberlerde fln yöntem olarak wifini gizlemek için bir şey görmedim yöntem varsada açığa çıkmamışdır inşallah bulursunuz .Şo an mcafece alıymmı dersenizde eyer telefonunuzu ve ya farklı bir cihazınızı rahat bir şekilde kullanıyorsanız alın tavsiye ederim fakat adam çok profosyenel bir şekilde yapıyorsa mcafece fln da hackler hbınjlmkş yani artık mcafece de bulamiyabilir ama çok pahalı bir program değil alın deyer zaten delil fln bulursanız davada kazancağınız para iyi para olur
İnternetten araştırdım birçok kişinin haclenip hesapları gitmiş ve tehtid edilmişler ama bende böyle bi durum yok hiçbirşeye dokunmamış sadece bilgilerimi almış arada sırada gizli gizli girip işini halledip çıkıyor ben kontrol etmesem farkına varmıcaktım yani 2 ay dır bununla uğraşıyorum ama korkutuyor artık

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
En son girdiğinde ip adresi yoktu bir daha girmesini beklicem eğer girerse direk polise gidicem virüs programlarından tarattım bi sorun yok başka birisine sordum seni tanıyan birisi olabilir dedi
Seni tanıyan birinden şüpheleniyorsan varmı etrafında hackle siber güvenlikle uğraşan? bu sosyal mühendislik oluyor hırsızlık gibi bişi otomatik olarak mesela sana misafirliye geliyor sen tuvalete giriyosun adam telefonuna alıyor bakıyor herşeyine :D bunu yapması içinde sen telefonuna şifre koymadın ya da onun açığını biliyor bir aralar iphonede şifre açığı vardı telefonu alıyorlardı şifre girmeden direk açıyorlardı.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
İnternetten araştırdım birçok kişinin haclenip hesapları gitmiş ve tehtid edilmişler ama bende böyle bi durum yok hiçbirşeye dokunmamış sadece bilgilerimi almış arada sırada gizli gizli girip işini halledip çıkıyor ben kontrol etmesem farkına varmıcaktım yani 2 ay dır bununla uğraşıyorum ama korkutuyor artık
Eyer cihazını hacklediyse kaliteli virüs koyarsa cihazı sen açtığında kitler hiç kullanamazsın eyer o kadar güçlüyse.Tabi sen mail hacklemesinden bahsediyorsun ama cihazının içindede olabilir tabi

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Valla mcafece fiyatlarına bir bakıp size bilgi vericem şimdi

lrna

Yeni üye
20 Eyl 2021
26
2
Seni tanıyan birinden şüpheleniyorsan varmı etrafında hackle siber güvenlikle uğraşan? bu sosyal mühendislik oluyor hırsızlık gibi bişi otomatik olarak mesela sana misafirliye geliyor sen tuvalete giriyosun adam telefonuna alıyor bakıyor herşeyine :D bunu yapması içinde sen telefonuna şifre koymadın ya da onun açığını biliyor bir aralar iphonede şifre açığı vardı telefonu alıyorlardı şifre

lrna

Yeni üye
20 Eyl 2021
26
2
Seni tanıyan birinden şüpheleniyorsan varmı etrafında hackle siber güvenlikle uğraşan? bu sosyal mühendislik oluyor hırsızlık gibi bişi otomatik olarak mesela sana misafirliye geliyor sen tuvalete giriyosun adam telefonuna alıyor bakıyor herşeyine :D bunu yapması içinde sen telefonuna şifre koymadın ya da onun açığını biliyor bir aralar iphonede şifre açığı vardı telefonu alıyorlardı şifre girmeden direk açıyorlardı.
Tanıdığım yok malesef olsa zaten direk ona söylerdim benim mailimi hackleyen kişi ya beni tanıyor ya da sadece benim uğraşıyor ama ne hikmetse dikkat çekicek birşey de yapmıyor sinirlerimi bozuyor

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Google gmailden giriş yapıyor ordan gördüm zaten
Hmm demekki onu hacklemiş geçmiş olsun. Bu arada mcafece fiyatlarına baktım indirime girmiş indirimli fiyattan yararlanın bence ben mcafece sahibi fln değilim zaten baya ünlü bir programdır 1 senelik 100 tl ye düşmüş fakat bunu bir cihaza kullanabilirsiniz büyük ihtimalle size yetecektir program kullanımı kolaydır zaten anlamadıysanız youtubede çeşitli videolar var ben size burdan link gönderirim izlersiniz öğrenirsiniz 100 tl verebilirim diyorsanız verin tavsiye ederim işin güzel tarafı saldırgan cihazınızdaysa örnek vereyim: saldırgan aktif bir şekilde değilken siz bu uygulamayı kurdunuz kullanıyorsunuz saldırgan size bir şey yapacağı anda onunla karşılaşacak ve büyük ihtimalle iz bıraktıysa silmeye çalışıcak bazı ihtimalleri anlatıyorum size bu arada bu program sayesinde saldırgan sadece mailimde mi yoksa cihazımamı sızmış onuda öğrenebilirsiniz ve cihasınıza aktif bir saldırı yapıldığında kim yaptıysa ıp sini bulur ise size ıp sinide verecektir mükemmel bir program böyle bir şey görmedim ben hayatımda virüs konusu içinde mükemmel kendi kullandığım bilgisayarıma bir keresinde bulaşmıştı virüs ve mcafece ile çözdüm .Eyer 100 tl veririm diyorsanız imkanınız varsa alın bu arada bulamazsa suçu bana atmayın .d eyer cihazınızdaysa saldırgan bu iş adamın bilgisine profesyonelliğine bağlıdır çünkü bu program size çok yardımcı olur hemde saldırgan chazdamı yoksa sadece maildemi onuda öğrenirsiniz ve ondan sonra ona göre davranırsınız buraya yazdığınızdada sizinle ona göre konuşuruz ve ona göre davranırz saldırganı yakalamk için 1 adım daha yaklaşmış oluruz size en çok yardımcı olacak program budur yani şo an baya indirimde 85 tl ye düşümüş düştükçe düşüyor galiba indirim bittiğinde bakarsanız ya 150 tl ya da 200 tl olacaktır en fazla 200 tl ödersiniz ama kampanyayı kaçırmayın alacaksanız boşuna paranızdan olmayın kolay gelsin saldırgan cihazdamı yoksa maildemi bunu anlamazsak çok uğraşırız ve bulmamız çooook ama çoook zor olur kolay gelsin iyi günler.

lrna

Yeni üye
20 Eyl 2021
26
2
Hmm demekki onu hacklemiş geçmiş olsun. Bu arada mcafece fiyatlarına baktım indirime girmiş indirimli fiyattan yararlanın bence ben mcafece sahibi fln değilim zaten baya ünlü bir programdır 1 senelik 100 tl ye düşmüş fakat bunu bir cihaza kullanabilirsiniz büyük ihtimalle size yetecektir program kullanımı kolaydır zaten anlamadıysanız youtubede çeşitli videolar var ben size burdan link gönderirim izlersiniz öğrenirsiniz 100 tl verebilirim diyorsanız verin tavsiye ederim işin güzel tarafı saldırgan cihazınızdaysa örnek vereyim: saldırgan aktif bir şekilde değilken siz bu uygulamayı kurdunuz kullanıyorsunuz saldırgan size bir şey yapacağı anda onunla karşılaşacak ve büyük ihtimalle iz bıraktıysa silmeye çalışıcak bazı ihtimalleri anlatıyorum size bu arada bu program sayesinde saldırgan sadece mailimde mi yoksa cihazımamı sızmış onuda öğrenebilirsiniz ve cihasınıza aktif bir saldırı yapıldığında kim yaptıysa ıp sini bulur ise size ıp sinide verecektir mükemmel bir program böyle bir şey görmedim ben hayatımda virüs konusu içinde mükemmel kendi kullandığım bilgisayarıma bir keresinde bulaşmıştı virüs ve mcafece ile çözdüm .Eyer 100 tl veririm diyorsanız imkanınız varsa alın bu arada bulamazsa suçu bana atmayın .d eyer cihazınızdaysa saldırgan bu iş adamın bilgisine profesyonelliğine bağlıdır çünkü bu program size çok yardımcı olur hemde saldırgan chazdamı yoksa sadece maildemi onuda öğrenirsiniz ve ondan sonra ona göre davranırsınız buraya yazdığınızdada sizinle ona göre konuşuruz ve ona göre davranırz saldırganı yakalamk için 1 adım daha yaklaşmış oluruz size en çok yardımcı olacak program budur yani şo an baya indirimde 85 tl ye düşümüş düştükçe düşüyor galiba indirim bittiğinde bakarsanız ya 150 tl ya da 200 tl olacaktır en fazla 200 tl ödersiniz ama kampanyayı kaçırmayın alacaksanız boşuna paranızdan olmayın kolay gelsin saldırgan cihazdamı yoksa maildemi bunu anlamazsak çok uğraşırız ve bulmamız çooook ama çoook zor olur kolay gelsin iyi günler.
O programı önceden kullanıyordum biliyorum çok güzel program ama benden para isteseydi çoktan harekete geçmişti benimle bi derdi var bilgilerimi aldı aslında direk gidip savcılığa şikayetçi olabilirim ama ilk hacker bulmam lazım diye düşünüyorum

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
O programı önceden kullanıyordum biliyorum çok güzel program ama benden para isteseydi çoktan harekete geçmişti benimle bi derdi var bilgilerimi aldı aslında direk gidip savcılığa şikayetçi olabilirim ama ilk hacker bulmam lazım diye düşünüyorum
Savcılığa şikayet edebilirsiniz ama delil olmadan bir şey yapamazsınız yoksa bende giderim derimki sen beni hackledin derim veririm dava da açarım herkes herkese dava açardı elinizde bir delil yoksa malesef bir şey olmaz para olsaydı amacı para isterdi evet ama önemli bilgileri çalmaya çalışan bir hacker olabilir onu bende bilemem sende bilemezsin Hacker bulma konusunda ise ben size yardımcı olurdum fakat o derece deyilim profesyonel değilim yani gelişmeye çalışıyorum eğiitim almayada başliyacağım Birde hacker tutarsanız hackerden ne isticeksiniz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.