Gmail Sınırsız Hesap Oluşturma | Tool

eaenido

Yeni üye
22 Ocak 2023
37
24
Ankara

Merhaba Değerli Form Üyeleri

Video:

Öncelikler Selamın Aleyküm kendi yazılımım olan ücretsiz binlerce gmail hesabı üreten tool yazdım *Google Hesabı Oluşturmaz* sistem sizin orjinal hesabınızı alıp bazı metodlar ile çoğaltıyor ister 10 tane ister binlerce facebook harici her yere kayıt olabilirsiniz. Tool kullanırken sorun veya hata alırsanız İnstagram: @hasanhvarol

Kullanım Talimatı (Kali Linux)

apt-get update && upgrade
apt-get install git
apt-get install python
apt-get install pip
chmod +x requirements.txt
pip install -r requirements.txt

l0261sk.PNG

lfj663l.PNG

Kullanım Talimatı (Termux)

pkg update && upgrade
apt && update && upgarde
pkg install python
chmod +x requirements.txt
pip install -r requirements .txt

Termux için görsel ekleyemedim telefon biraz sıkıntılı kusra bakmayın

Detaylı Anlatım

Arkadaşlar üste belirttiğim gibi google hesabı oluşturmaz girdiğiniz gmail epostası gerçek olması şart bazı methodlar ile çoğaltıyor denemek isterseniz tooldan aldığınız maile başka mailden mail göderin ve toola girdiğiniz mail adresine gidin ve bakın toolun verdiği mail farklı ama sizin maile geldi mesaj

İyi Formlar Saygılarımlar

Son düzenleme:

Blwe

Uzman üye
17 Şub 2021
1,585
1,645
Green/Moderasyon
Sanırım bu tool, gmail kullanıcı adı oluşturma için. Gmail hesap oluşturmak için değil. Ama yine'de eline sağlık.

execnone

Katılımcı Üye
19 Tem 2022
352
172
Yazdığınız tool gerçekten faydalı. Siz olumsuz yorumları dikkate almayın. Konunuzun da bir kusuru yok. Kullanmasını bilen için gayet yararlı bir araç. Kullanacağım. Elinize sağlık.

eaenido

Yeni üye
22 Ocak 2023
37
24
Ankara
Sanırım bu tool, gmail kullanıcı adı oluşturma için. Gmail hesap oluşturmak için değil. Ama yine'de eline sağlık.
hocam yanlış anladınız çoğu kişi gibi toola gireceğiniz gmail sizin kullandığınız mail olmalı ve tool o maili methodlarla cogatliyor fakat çoğaltılan mailler sizin girdiğiniz mail adresine gelir

Konuyu inceledim. Kullanılabilir. Eline sağlık :3
Sağolun iyi kullanımlar

++

DJJan201

Üye
2 Eki 2022
124
28

Merhaba Değerli Form Üyeleri

Öncelikler Selamın Aleyküm kendi yazılımım olan ücretsiz binlerce gmail hesabı üreten tool yazdım *Google Hesabı Oluşturmaz* sistem sizin orjinal hesabınızı alıp bazı metodlar ile çoğaltıyor ister 10 tane ister binlerce facebook harici her yere kayıt olabilirsiniz. Tool kullanırken sorun veya hata alırsanız İnstagram: @hasanhvarol

l0261sk.PNG

lfj663l.PNG

Detaylı Anlatım

Arkadaşlar üste belirttiğim gibi google hesabı oluşturmaz girdiğiniz gmail epostası gerçek olması şart bazı methodlar ile çoğaltıyor denemek isterseniz tooldan aldığınız maile başka mailden mail göderin ve toola girdiğiniz mail adresine gidin ve bakın toolun verdiği mail farklı ama sizin maile geldi mesaj

eline sağlık güzel konu

hanifiking21

Katılımcı Üye
17 Mar 2021
523
119
bilmesende olur

Video:

l0261sk.PNG

lfj663l.PNG

Detaylı Anlatım

Eline Sağlık kesinlikle tool kulancağım

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 Şub 2023
135
80
uzun zamandır böyle emek harcanmış güzel bir proje görmüyordum kodlara bakmaya can atıyorum kim bilir kaç bin satır kod var burada sınırsız gmailde cabası.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.