Göbeği Acık Die öLdürdü !!

golca14

Katılımcı Üye
19 Eyl 2007
608
15
Eşini 13 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Cinayet sebebini de böyle anlattı.

Antalya'da geçen elül ayında bir mağaza önünde, 13 yıllık eşi Özge Dişyapar'ı 13 yerinden bıçaklayarak öldüren 33 yaşındaki Mikail Dişyapar, "Onu yolda tesadüfen gördüm. Göbeği açıktaydı. Kaç kez vurdum hatırlamıyorum ama tasarlayarak öldürmedim" dedi.

Onlarca kişinin şahit olduğu olay, geçen Eylül ayında TRT Caddesi üzerinde meydana geldi. Mikail Dişyapar, bir barda çalışan 13 yıllık eşi Özge Dişyapar'ı kovalamaya başlamış, bir çocuk annesi kadın, cadde üzerinde bir bebek giyim mağazasına sığınıp, "Ne olur beni kurtarın" diye bağırarak yardım istemişti. Bu arada eşine yetişen öfkeli adam, kadını saçından sürükleyip mağaza önüne çıkarmış ve belinden çıkardığı bıçakla 13 yerinden bıçaklayarak kaçmıştı. Taksiye binen ve Bahçelievler Polis Karakolu'na gitmek isteyen zanlı, yolda aracı durduran polisler tarafından gözaltına alınmış, Özge Dişyapar ise hastaneye kaldırılmak istenirken yolda hayatını kaybetmişti.

Mikail Dişyapar, dün ilk kez hakim karşısına çıktı. Antalya 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde `tasarlayarak adam öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle yargılanan Mikail Dişyapar, duruşma boyunca gözyaşlarını tutamadı. Özge Dişyapar ile 13 yıldır evli ve bir de kız çocukları olduğunu kaydeden Dişyapar, ifadesinde şunları söyledi:

"Kendisiyle bazı geçimsizliklerimiz oldu. Antalya'dan Mersin'e, Mersin'den Antalya'ya gidip geldik. Bazı işyerlerinde çalıştık. Karım beni terk edip giderken askerden önce biriktirdiğim 8 bin YTL ve ziynet eşyalarıyla birlikte gitti. Sonra tekrar bir araya geldik ama yine kaçtı. Bu kez ev almak için biriktirdiğim 65 bin YTL ile birlikte. Mersin'de karımdan boşanmak için dava açtım, davamız henüz sonuçlanmadı. Alanya'da garson olarak çalışıyorum, bazen de Antalya'ya geliyorum. Bir arkadaşım karımı gördüğünü ve barda çalıştığını söyledi. Ben inanmadım, ama doğruymuş. Çünkü bardaki patronları beni arayıp tehdit etti. Olay günü ise Antalya'ya gelmiştim. TRT Caddesi üzerinde yürürken karım ve yanında bir adam gördüm. Karımın göbeği dışardaydı. Açık giyinmişti. Yanındaki adam bana `Sen bunun pezevengi misin' diye sordu. Ben de kocası olduğumu söyledim. Sonra adam elini beline attı, karım ise elini çantasına attı. Ben de bana birşey yapmalarından korktum. Göbeği de açıktaydı, gözüm dönmüştü. Yanımdaki bıçağı çıkartıp sapladım. Kaç kez vurduğumu bilmiyorum. Polis ve savcılıkta verdiğim ifadeleri kabul etmiyorum. Ben onu kasten ve tasarlayarak öldürmedim."

Duruşma delillerin toplanması ve tanıkların dinlenmesi için ertelendi.

news1198966673.jpg
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.