Gökyüzü Sinirlenirse

asi_kız

Uzman üye
17 Eyl 2006
1,482
28
resim39mu8rj.jpg

gkyzkzarsa0un7cp.jpg

gkyzkzarsa10oz5dk.jpg

gkyzkzarsa38bd0fi.jpg

gkyzkzarsa40uh5sg.jpg

gkyzkzarsa54if5qk.jpg

gkyzkzarsa65yu7uz.jpg

gkyzkzarsa74qo3mk.jpg

gkyzkzarsa85le6tk.jpg

gkyzkzarsa94ao6yd.jpg

gkyzkzarsa105lg7xv.jpg

gkyzkzarsa112ad7gx.jpg

gkyzkzarsa128dx0at.jpg

gkyzkzarsa134dl8ww.jpg

120jx6bu.jpg

gkyzkzarsa143re1xl.jpg

gkyzkzarsa157kx5ba.jpg

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
bende bi ara şimşeklerin resmini çekmeye merak saldıydım ama dünyada en zor iş hissetmek lasım burdakile bakarsam tam yerinde basılmış deklanşör e büyülendim resmen ötesi yok abi 1 sn den daha kısa bir süre görünüo ve bunu alıosun karelere inanılmaz doğrusu ama bende yapacam çekecem böle bi resim kafaya koydum

xellah

Yeni üye
15 Eyl 2006
36
0
haniball kardeş deklanşöre otomatik basıyor alet artık sen hiç doukunmuyorsun bende yeni ögrendim bunuda herkes bilsin makine ışığı görür görmes basıyor..Herkes bilsin :D olmas olmas demeyinn.

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
bu gavurlar yapar :) xellah cığım onu bilioom da o makinalar daha çook yeni hemde eccük pahallı bilion mu o yğzden deklanşörü şeedtim

ayvaz

Üye
1 Ocak 2007
176
2
istanbul
bedavadan elektırık saglamanın en kolay yolu yıldırım ama dunyada elektırık depolanacak bır sıstem kurulamadıgından bu cok zor yere dusen tek bır yıldırım akımı turkıye,ye 1 ay boyunca kesıntısız elektırık verebılır paylasım ıcın saol !!

ayvaz

Üye
1 Ocak 2007
176
2
istanbul
bedavadan elektırık saglamanın en kolay yolu yıldırım ama dunyada elektırık depolanacak bır sıstem kurulamadıgından bu cok zor yere dusen tek bır yıldırım akımı turkıye,ye 1 ay boyunca kesıntısız elektırık verebılır paylasım ıcın saol !!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.