Google Android|Filmler ∞ Cem Adrian

BÖKE

Özel Üye
20 Ağu 2016
8,733
208
6XApml.jpg


Google Androidde Filmler Sekmesini ele aldım

VMq8XZ.jpg


Google Play Store'u açın. Cihazdaki ana giriş ekranından, uygulama çekmecesini açın. Simge listesinde ilerleyin ve Google Play simgesini bulun. Ortada bir oyun simgesi olan beyaz bir alışveriş çantasına benzetilmelidir.

nW89LV.jpg


Filmler ve TV sekmesini açın. Ekranın sol üst köşesine yakınında "Filmler ve TV" yazan bir düğme olmalıdır. Bu, "APPS "'ın hemen altında olmalıdır. Yeni menüyü açmak için hafifçe dokunun.

vp1Anz.jpg


Bir Film veya TV Şov menüsü seçin. Yeni sayfa yüklendikten sonra, sayfanın üst kısmında bir dizi seçenek olmalıdır. Sağdan sola dönerek bu seçeneklerin "Kategoriler", "Ev", "En Çok Satan

Filmler", "Yeni Film Çıkartmaları", "Ön siparişler", "En İyi TV Şovları" ve "Yeni TV Bölümleri" olması gerekir. Yeni sayfayı açmak için bu seçeneklerden herhangi birine dokunun.
Ayrıca, özel bir arama yapmak için sayfanın sağ üst köşesinde bir büyüteç bulunmalıdır. Verilen arama çubuğunda filmin veya TV şovunun adına dokunun ve yazın.

1gQaMj.jpg


Bir film veya TV şovu seçin. Belirli bir film veya TV unvanını bulduktan sonra, kiralama ve satın alma menüsünü açmak için öğesine dokunun.

LnV81o.jpg


"Kira" veya "Satın al" ı seçin. "Sayfanın başında, film veya TV şovunun başlığı altında, iki farklı düğme olmalıdır; Bunlar "Rent [rate]" ve "HD [price] Satın Alın" demelidir. İlk seçeneğe dokunun, "Rent" yazan birine dokunun.

Her bir filmin ve TV unvanının oranı farklılık gösterebilir.


r2lXZm.jpg


"HD" veya "SD" yi seçin. "Kiralama düğmesine bir kez dokunulduğunda, daha küçük beyaz bir kutu mevcut iki farklı seçenekle birlikte görünmelidir. Ya daha pahalı olma eğiliminde olan "HD Kirala" ya da "Kiralık SD". Devam etmek için herhangi bir seçeneğe dokunun.
HD seçerken lütfen şu anda kullanılan Android cihazının Yüksek Tanımlı video görüntüleme özelliğine sahip olduğundan emin olun.

7N0WMY.jpg


Satın alma işlemini onaylayın. Küçük bir kutu kırmızı "Kira" düğmesi ile açılır. Bu ayrıca, Google'ın mevcut kullanıcının hesabına kaydettiği kredi veya bankamatik kartının son 4 basamağına sahip olacak. Devam etmek için "Kira" düğmesine dokunun.

PrL2P5.jpg


Kullanıcı şifresini girin. Kullanıcıların kimliğini doğrulamak için, başka bir kutu açılır ve kullanıcıdan o anda etkin olan Gmail hesabıyla ilişkili şifreyi cihaza girmesini ister. Onu girin ve "Onayla" yı tıklayın.

gW3vZ5.jpg


"İndir" veya "Oyna" yı seçin. "Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra uygulama, kullanıcının satın almaya çalıştığı filmi veya TV şovunu iade etmesi gerekir. "Kira" veya "Satın Al" seçenekleri artık "İndir" ve "Oynat" seçenekleridir.

Umarım işinize yaramıştır iyi forumlar dilerim...


yE19r9.png
W0aRLP.png
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.