GooGLe Den Size Büyük Bi Fırsat cia Farkıyla

cia

Yeni üye
27 Ara 2006
44
0
istanbul
google da arama kısmına asagıdakini yazıosunuz
inurl:"/_vti_pvt/service.pwd"

Sonra karsınıza 273 tane site cıkıo sonra herhangi bi siteyi acıp karsınıza adminin adı ve sifresinin hash ı cıkar sonra hash ı da kırabilrseniz site sizin olsun ben denedim ama link yazmıyacağım

:diablo :diablo :diablo :diablo :diablo

ßyTehLike

Yeni üye
17 Haz 2006
9
0
emre :

bu hashları gdataonline.com milw0rm.com gibi çeşitli online md5 kırıcı sitelerinde kırabilirsin

espirix35

Yeni üye
12 Şub 2007
30
0
kardes bu zaten frontpage in acıgı diilmi biliodum ben bunu ama bilmeyen ler için hayırlısı olsun. emege saygı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.