Google yorum yapacak kişiler arıyorum

warturk7

Yeni üye
14 Haz 2020
18
1
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Google yorum yapacak kişiler arıyorum fiyat 10₺ her farklı yorum için minumum 5 yorum yapabilecek kişiler dm atabilir ödeme ıban uygunsa. 5 Google hesabınız olması gerek. Bot olmasn
 

ExeOweR

Underground Team Lideri
5 Mar 2012
3,205
509
exe.php
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Merhabalar, daha önce bir çok forumda profesyonel satışını yapan birisi olarak artık Google algoritma değiştirdiğini üzelerek belirtiyorum. Sırf bu yorumları görüp denetlemek için yeni bir sistem oluşturdu ve artık yorumlarınızı yaptığınız da görülse bile onaylanmamışa düşüyor buda Google Map'in yeni yapay zekası hepsinin kontrolünü sağlıyor. Yani siz ne kadar yorum yaptırırsanız yaptırın sonradan silinme durumu mevcuttur. Ekstra olarak olay IP vs değil. En ekstrası ise yorum yaparken gözükme olayı yani hesabınız 8. seviye olsa bile yorum atarken gözükmeme riski var orada küçük bir açık bulmuştum Google onuda kapattı.

Yani anlayacağınız üzere en iyisi bile silinir boşa para harcamayın.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.