Görsele shell virus veya farklı bir virüs ekleme

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Hertürlü log olabilir çünkü doğrudan bazı platforların adminleriyle arkadaşlığım var

İnternette bir sürü zararlı yazılım var (Keylogger) Onları kullanabilirsiniz. Lakin bunlar antivirüs tarafından algılanıyor kaç yıllık uygulama oldukları için...

Siz bana nasıl bir zararlı yazılım olacağını söyleyin, basit şekilde size kodlayıp kodları atayım. (C#.NET)
Visual Studio'da derlersiniz.

JellyBelly

Üye
5 Mar 2019
92
0
LocalHost
Hocam resim göndereceğim açtığı gibiklavyede yazdıklarını öğrenmek istiyorum farklı bir ihtiyazcım yok

ama belirttiğiniz gibi trojan ve keylog değil antivrüse bırakmak google chrome bile afetmeden sliyor devam da ettiremiyorsun bu nedenle çok izlesin erişim kapatsın o olsun bu olsun deil 24 saatte olsa loglarını alırsam id pw sine erişirim haber kanallarında paket olursam sanada selam yollarım üstad :)

leaks

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
864
1
Hocam resim göndereceğim açtığı gibiklavyede yazdıklarını öğrenmek istiyorum farklı bir ihtiyazcım yok

ama belirttiğiniz gibi trojan ve keylog değil antivrüse bırakmak google chrome bile afetmeden sliyor devam da ettiremiyorsun bu nedenle çok izlesin erişim kapatsın o olsun bu olsun deil 24 saatte olsa loglarını alırsam id pw sine erişirim haber kanallarında paket olursam sanada selam yollarım üstad :)

Maalesef görsel açıldığı anda virüsün belleğe yüklenmesi için resim görüntüleyicide ciddi bir açık olması lazım. O da biraz zor.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13

Yok, leaks adlı üyenin de dediği gibi; yüklüyemezsin. Çalıştırılabilir dosya olması lazım. Buffer overflow gibi açıklar olması lazım anca...
Bir de .scr vardı, şu Windows arkaplan resimleri için galiba...
Onu resim olarak gösterebiliyorsun ama bi' uygulamaya attığında fotoğraf olarak gözükmüyor.

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
212
ARS3F
Trojen oluştur ihtiyacı olan veya kullanacağı bi exe dosyasıyla bindle güçlü bi crypter ile şifrele spoofer ile jpg uzantısına çevirme gibi bişeyler vardı forumda mevcut sosyal mühendislik ile yutturman gerek bi sorun olrsa seve seve yardım ederim

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Trojen oluştur ihtiyacı olan veya kullanacağı bi exe dosyasıyla bindle güçlü bi crypter ile şifrele spoofer ile jpg uzantısına çevirme gibi bişeyler vardı forumda mevcut sosyal mühendislik ile yutturman gerek bi sorun olrsa seve seve yardım ederim

HKEY_CLASSES_ROOT anahtarı bu işleme izin vermez. .jpg, .png uzantılı bi' dosya açıldığında sadece fotoğraf kodunu okur, trojan kodlarını es geçer. Ama gun_batimi.jpg.exe olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.