Gözlerin Dalarsa Bilki Düsündüm Seni* Kulagin Cinlarsa Bilki Andim Seni* Gece Uyanir

arsoy

Katılımcı Üye
27 Ara 2006
628
3
TurkHackTeam
GÖZLERIN DALARSA BILKI DÜSÜNDÜM SENI* KULAGIN CINLARSA BILKI ANDIM SENI* GECE UYANIRSAN BILKI RESMINI ÖPTÜM* GÖZLERINDEN YAS DAMLARSA BILKI SENSIZ ÖLDÜM..

milyonların içinde yalnız kalmaktır aşk..fısıldamak tır gökyüzüne ve ağlamaktır her an sevginle

imdi dudaklarimda bir yeminsin! Seni unutmadim*unutmayacagim.! Sen benim her zaman her zaman SEVDIGIMSIN! Toprak olsan bile

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!

Eğer bir gün gururunu yenip* bana geri dönmek istersen sakın dönme* çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar.

Mutlu olmayı biliyorsan* sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan* ömrünü vereceksin.

Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor...
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.