gözlerinize inanamayacaksınız(iskelete bi bakın)

NaZ__

Yeni üye
18 Şub 2007
1
0
worth1000 bir photoshop sitesidir. altta görüldüğü kadarıyla buda gerçek bi foto değil. yinede paylaşımın için tşkler

kunt

Katılımcı Üye
3 Şub 2006
266
2
kuranda ismi gecen ad kavmi vardı dev insanlar yoldan saptıkları icin allah o kavmi helak etmisti onların kalıntıları olabilir

4 Kas 2006
92
0
yaaa arkadaşlar koskoca firavunun bile cesedi fosilleşmedi bize ibret olsun diye. ingilterede british müzesinde sergileniyo. bu iskelet niye fosilleşsin ki. hem firavunun bu durumu kuranda yazıyo hemde bu kavimin durumu. belki buda o kavimin helaka uğramış insanlarıdır ve bize ibret olsun diye bu zamana kadar durmuştur. yinede photoshop olduğunu zannetmiyorum çünkü dikkat ederseniz iskeletin etrafındaki topraklarda gözle görülür bi fark yok. ne adamın yanında nede diğer taraflarda. arkadaşın biri demiş adamın gölgesi yok diye. yanlış anlama ama arkadaşım günşsiz havada gölgenin gözükmediğini biliyosundur heralde. neyse ben bu resime inandım. ksin olarak kanıtlanırsa tabiki o zaman eyvallah derim. neyse paylaşım yapan arkadaşa teşekkürler.

FiRaRi_50

Yeni üye
31 Ocak 2007
9
0
önceki yaşayan insanların boyları çok büyükmüş.4-5 metreye varan boyları varmış normaldir bence...

yabgu

Yeni üye
6 Nis 2007
6
0
arkadaşlar bu resimde birçok resim gibi fotomantaj geçenlerde gazetete yapan sahtekarlar çıktı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.