gözlerinize inanamayacaksınız(iskelete bi bakın)

takoman

Yeni üye
29 Nis 2007
20
0
ewet beyler yaa bende duymuştum buna yakın bişi mö ki insanların boyları en kısa 2 metreden başlıormuşş war böle şeyler yanii gerçekk

lordciho

Yeni üye
24 Haz 2007
3
0
arkadaşlar sanki zorla herşeyi yalanlıyormuşum gibi algılanmasın ama

bu fotonun photoshopta yapıldığı ortaya çıkmıştı gaztede okudum ;)

CanTonA

Yeni üye
27 Haz 2007
3
0
arkadaşlar bu gerçek diil bunun orjinal halinin resmi wardı bende bulabilirsem eklerim ;)

SYSTEM_OF_A_DOWN

Yeni üye
28 Haz 2007
2
0
işte gercek resim;

0404g3a.jpg

trojan43

Üye
10 Eki 2008
87
0
KÜTAHYA
Daha öncede görmüştüm.Tarih öğretmenimiz son derslerimizde bize gösterirdi.Arkelokların kazı yaparken buldukları dev kemikler.İnsanmış güya ne kadarı doğru bilinmez.Thanks

bujar

Yeni üye
8 Şub 2009
21
0
bizim Pejgamberimi s a s bize bunlari aceklamistir bir rivayeter der ki adem a.s 24 kut buyklugundedir..kut demek bir insan eli kadar yani 40 50 santi bence...

Pikachu34

Katılımcı Üye
10 Kas 2009
820
0
!sTanßlue
404 - File or directory not found.

The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.