Grafik Arch linux yükleyicisi Türkce/Gnu/Linux kulübü/The Narkoz

The Narkoz

Kıdemli Üye
19 Ağu 2017
2,783
0
Azerbaycan
Selam aleyküm arkadaşlar bu konumda sizlere Arch linux'u grafik olarak Türkce kura bileeğimizi gösterdim iyi okumalar ve seyirler
Video
4MlkWq.gif

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=W-TEO0bHMHs[/ame]
4MlkWq.gif

Video bana ait değildir
7NEXyW.gif


Böyle bir konuya bence SS gerek yok nede olsa bir os kuruyorsun Diski felan bozarsın sonra :)
7NEXyW.gif

GPl4my.png


Daha cok bilgi veriyim bu Yardımcı Archman ekibi(Belkide 1 kişi) tarafından yapılmış bir GUİ yükleme yardımcısı diğerleriinden en büyük farkı Türkce ve Daha kolay tafisyemdir bende böyle kurdum :)
4MlkWq.gif

İndirme linki=https://sourceforge.net/projects/archman-os/files/archman-rehber/daily/
4MlkWq.gif

Yardımcı olduysam şu
post_thanks.gif
butona tıklamayı unutmayın
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.