GTA 4 Araba Modu Yapımı

6 Tem 2021
141
13
32
Links bu siteye gidip orda bir araç modeli seçip indirin.Sonra zipip açın ordaki exeye tıklayın.Select kısmından oyununuzun kurulu olduğu yeri seçin.Son olarak installe tıklayın ve modunuz kurulackatır.Sorularınızı yazabilirsiniz.
 

Maveraun.Nehr

Blue Team Asistan
25 Haz 2021
373
361
green.php
Verdiğiniz URL kısaltma kullanıcıların ulaşabilmesi için birden fazla tıklama gerçekleştirmesi gerekiyor. Bazı bu tıklama işlemleri sırasında setup indirme zorunluluğu var setup'u kurmanız dahilinde size bir token vereceğini söylüyor o tokeni girdiğiniz takdirde belirtilen hedefi açacağını söylüyor kullanıcı mecbur kuruyor. Bu tür setuplar içerisinde zararlı yazılım barındırabiliyor ve bilgisayara format atmanıza neden olabiliyor. Size şiddetli tavsiyem konunuzu düzenleyin. Asıl URL'yi koyun.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.