GTA 4 Araba Modu Yapımı

6 Tem 2021
143
15
32
Links bu siteye gidip orda bir araç modeli seçip indirin.Sonra zipip açın ordaki exeye tıklayın.Select kısmından oyununuzun kurulu olduğu yeri seçin.Son olarak installe tıklayın ve modunuz kurulackatır.Sorularınızı yazabilirsiniz.
 

Maveraün Nehr

Expert Hunter
25 Haz 2021
664
1,115
Verdiğiniz URL kısaltma kullanıcıların ulaşabilmesi için birden fazla tıklama gerçekleştirmesi gerekiyor. Bazı bu tıklama işlemleri sırasında setup indirme zorunluluğu var setup'u kurmanız dahilinde size bir token vereceğini söylüyor o tokeni girdiğiniz takdirde belirtilen hedefi açacağını söylüyor kullanıcı mecbur kuruyor. Bu tür setuplar içerisinde zararlı yazılım barındırabiliyor ve bilgisayara format atmanıza neden olabiliyor. Size şiddetli tavsiyem konunuzu düzenleyin. Asıl URL'yi koyun.
 

Nikon of Disast

İstihbarat Tim Deneyimli
16 May 2020
1,294
640
Teşkilat
Link servisi sıkıntılı, zararlı yazılım eklenti kurulması isteniyor.
Bu sebepten ötürü yönlendirilmek istenen linki aşağı bırakıyorum:
Link
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.