Gta Sanadreas İçin Buyuk Mod Mukemmel Bırsey

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
Gta Sanadreas İçin Buyuk Mod Mukemmel Bırsey;

300 e Yakın Arac

Grove Stret dekı CJ ın adamlarının Yerıne Degısık Adamlar konuldu
Arabaların Hızı Maxımum Hıza Cıkartıldı
Los Ventarus Dakı Hava Lımanına Asvalt yol yapıldı ve Garaj Buyutuldu
Oyuna F1 Yarıs aracı Konuldu ve Hızı Buyun Araclardan Cok daha Iyı Bu arabayla harıtayı 5 dk ıcınde dolasbılırsınız
Denız Suyu degıstırıldı
GEce Oldugunda Ay ve Yıldızlar Degıstırıldı
Cj'e Yenı elbıseler ayakkabılar VE Pantolonlar verıldı
Ve daha Bırcok Sayamayacamız Ozellık
Ve Gece 12:00 da mezarlıkta olun Cj annesının ve Kardeslerının Ruhunu Gorun
Hoot Coffe Modu'dankı Hatalar Duzeltıldı.

Arkadaslar Cok Urastım Sız Forumtr uyelerı Icın Emınım Indırmege deger arkadaslar Hıc bır Uras vermıyo Mod Seup Halındedır sadece Tıplayıp Kurmanız yeterlıdır
Artık repde verırsınız Dımı

File Size 754.64 MB

DOWNLOAD:

http://files.filefront.com/SEARCH/;5.../fileinfo.html

th_05292_208_122_386lo.jpg

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,113
318
''Arkadaslar Cok Urastım Sız Forumtr uyelerı Icın Emınım Indırmege deger arkadaslar Hıc bır Uras vermıyo Mod Seup Halındedır sadece Tıplayıp Kurmanız yeterlıdır
Artık repde verırsınız Dımı''

abi forumtr den alındıgı belli bakın yaw alıntı deseydin keşke :mml

mustafa mehmet

Yeni üye
5 Şub 2007
17
0
Turk Dostlarina Yardim Edermisin

Gta Sanadreas İçin Buyuk Mod Mukemmel Bırsey;

300 e Yakın Arac

Grove Stret dekı CJ ın adamlarının Yerıne Degısık Adamlar konuldu
Arabaların Hızı Maxımum Hıza Cıkartıldı
Los Ventarus Dakı Hava Lımanına Asvalt yol yapıldı ve Garaj Buyutuldu
Oyuna F1 Yarıs aracı Konuldu ve Hızı Buyun Araclardan Cok daha Iyı Bu arabayla harıtayı 5 dk ıcınde dolasbılırsınız
Denız Suyu degıstırıldı
GEce Oldugunda Ay ve Yıldızlar Degıstırıldı
Cj'e Yenı elbıseler ayakkabılar VE Pantolonlar verıldı
Ve daha Bırcok Sayamayacamız Ozellık
Ve Gece 12:00 da mezarlıkta olun Cj annesının ve Kardeslerının Ruhunu Gorun
Hoot Coffe Modu'dankı Hatalar Duzeltıldı.

Arkadaslar Cok Urastım Sız Forumtr uyelerı Icın Emınım Indırmege deger arkadaslar Hıc bır Uras vermıyo Mod Seup Halındedır sadece Tıplayıp Kurmanız yeterlıdır
Artık repde verırsınız Dımı

File Size 754.64 MB

DOWNLOAD:

http://files.filefront.com/SEARCH/;5.../fileinfo.html

th_05292_208_122_386lo.jpg
BIZ IRAKTA KERKUKTE MUCADELE EDEN BIR TURKMEN GRUBUYUZ.KENDI BASIMIZA VE BAGIMSIZ AMA BAZI SEYLERE GUCUMUZ YETMIYOR.ALCAK KURTLERIN BIR KAC SITELERI VAR BIZE SALDIRAN VE KERKUK POLITIKALARINA YON VERDIREN.BU SITELERI BIZIM ICIN COKERTIRMISINIZ.DEDIGIN GIBI NE MUTLU TURKUM DIYENE VE NE MUTLU TURKMEN DOSTLARINA YARDIM EDENLERE.MISYONUNUZ BUNU GEREKTIRIR.

tantini

Üye
9 Tem 2007
82
1
Efes
babacımm boyutu çok değil mi bunun nasıl bir şey yaa bu.Bu kadar sığaya senin değiştirildi diye yazdıkların azz.Kota sorunum war da.Nasıl belli oluyor :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.