Gta Vice City Kurtlar Vadisi Modu yaması//servet06

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,138
356
GTA oyun serisinin çağ atlatığı oyunlardan birisi olan ve hala en çok oynanan oyunlarından olan Vice City oyununu değiştirerek Kurtlar Vadisi dizisine uyarlayan bu mod ile kendinizi bir anda Polat Alemdar olarak bulacaksınız. Yama dosyasının kurulumunu başarılı bir şekilde yaptıktan sonra oyunda şu değişikliklerle karşılaşacaksınız :

  1. Oyundaki menülerin hepsi değişecek
  2. Oyunun konusu Kurtlar Vadisi senaryosuna göre tekrar düzenlenmiş
  3. Türkiye’ye uygun bir görüntü sağlayacak arabalar, tanıdık benzin istasyonları, Mc Donalds lokantaları ve sağ alt köşeye de hız göstergesi eklenmiş
  4. Oyundaki arabalarda yakıt bitmiyor ve yeniden yakıt almak zorunda kalıyorsunuz
  5. Mermi rüzgar efektlerini neon olarak göreceksiniz
  6. Oyunda bulunmayan bisiklet, Atv ve uçan kaykay oyuna eklenmiş
  7. Radyolara Kurtlar Vadisi FM eklenmiş
  8. Oyunda sonsuz enerji ve bitmeyen paraya sahip olarak oynuyorsunuz
  9. Oyuna San Andreas oyunundaki çeteler de eklenmiş


r2E1Va.png


YANDEX

N1kDWg.png


virustotal
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.