Güneydoğu'ya Bir Mektup...

DeneyimsizDenek

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Şub 2011
11,763
1
31
Gökyüzü
Mehmetçiğe Mektup Projemiz için yazdığım bir mektup.

Ha belirtmek isterim ilk cümle eski yönetici ablamız "cansin" dan :) Onun eski mektubundan aldım.Girizgahlarda hep zorlanmışımdır."Cesareti yildizlar kadar olan yigit kahramanlar" cumlesinden soz ediyorum.Kalanlar bana ait yine.

İnşallah yarın postalanacak bu mektup da...

Cesareti yıldızlar kadar çok olan yiğit kahramanlar;
Tarihe bir kez daha altın harflerle yazılacak olan şanlı Kürşad'ın ordusu.Semalarda, en yücelerde şerefle dalgalanan Ay Yıldızlı bayrağıma kızıl rengini vermekten bir an dahi vazgeçmeyecek kutlu insanlar selam olsun her birinize...

Sizlerin bir damla alın terinize bin kurban olacak olan ben, sizin, benim üzerimde olan hakkınızın karşılığını verememekten utanıyorum.Fakat sizlerin, siz meleklerin yer yüzünde şekil bulmuş koca yüreklerin sayesinde okurken, hiç değilse ilim savaşımı en güzel şekilde vermeye çalışıyorum.Sizlerin bana verdiği cesaretle elimden geleni ardıma koymuyorum.Bana sağladığınız özgürlük için hepinize minnettarım.Siz varken korkmuyorum hiçbir şeyden.Korkmuyorum gelecekten.Aydınlık geleceğimde güneş hiç batmayacak.Kim bilir belki aynı şehirlere, sokaklara bir gün ben geleceğim.Başka gençlerin güneşi batmasın diye sizin gibi kanımı dökeceğim toprağa.Geleceğimiz aydın olacak inanın.Ben silah tutmak yerine kalem tutmak için geleceğim o topraklara.

Ve o zaman çocuklarıma,torunlarıma anlatacağım kahramanlık hikayelerinizi."Bu topraklara deccal, üç beş iti musallat etti.Yüreği vatan sevgisiyle dolu o yiğitler çarpıştı diyeceğim.Emin olun onlar da anlatacak çocuklarına.Aatacak sizin maddiyatı aşıp kutsallığa ulaşan hikayelerinizi.İsimleriniz hafızamızda olmayacak belki ama kıyamet vaktine kadar anılacak adınız bu topraklarda.

Mektubumu insanlardan sakladığım fakat sizin yüreklerinize köprü kuran gözyaşlarımla sonlandırıyorum.

Ben,biz, tüm Türkiye, sayamayacağınız kadar insan sizin yanınızda.Siz, isimsiz kahramanlar her zaman yüreklerimizin en kıymetli köşelerindesiniz...
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.