Günlük Dua

AfaSino

Kıdemli Üye
3 Eki 2015
2,686
0
Teknolojik
ALLAH'IM...Sen seni anlatan dilleri...Seni anlatan halleri...Ugrunda gecen günleri...Sevginle dolup tasan aydinlik kalpleri...; ihsan eyle...ilahi iman verdin ; daim eyle...ihsan verdin ; kaim eyle... Bu mesaji okuyan kulunu "Cennetinle, cemalinle müserref eyle" (Amin)

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Bismillahirrahmanirrahim

“Rabbimiz! Bizi doğru yola erdirdikten sonra kalplerimizi eğriltme, katından bize rahmet bağışla; şüphesiz Sen sonsuz bağışta bulunansın.”

SiDen

Uzman üye
23 Mar 2015
1,048
0
istanbul
Oruç Duası Arapçası
: BismiIIahi veI hamdü IiIIâhi, aIIâhümme Ieke sumtü ve aIâ rızkıke eftartü ve aIeyke tevekkeItü, Sübhâneke ve ni hamdike tekabbeI minni, inneke entes semiuI aIiym.

Türkçe AnIamı: AIIahım! Senin için oruç tuttum, Senin için rızkınIa orucumu açtım. Ancak Sana tevekküI ettim. Seni hamdinIe tesbih ederim. AIIahım Benden kabuI buyur. Çünkü Sen işiten ve biIensin.

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Okunuşu: “Allâhümme fâlikal- ısbâhı ve câ ılelleyli sekenen veş-şemse vel-kamera husbânen ıkdı anniddeyne ve ağninî minel-fakri ve emtiğnî bi-sem î ve besarî ve kuvvetî fî sebîlik

Anlamı: “Sabahın aydınlığını var eden, geceyi dinlenme vakti yapan, güneşi ve ayı hesap vasıtası yapan Allah’ım! Bana borçlarımı ödemeyi ihsan eyle, benden fakirliği gider, kulağımı, gözümü ve kuvvetimi Senin yolunda kullanmayı nasip eyle.” (Malik, Dua, No: 495)

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Allah'ım son nefesimizde günahsız ve imanlı bir şekilde huzuruna gelmeyi Resulün olan Hz. Muhammed Mustafa(sav) yüzü suyu hürmetine nasib eyle ya Erhemerrahimin...

MoldyAres38

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
800
0
Allahümme ‘âfini fi cesedî ve ‘âfinî fî basarî ve’c‘alhü’l vârise minnî lâ ilâhe illâllahu’l- halîmu’l-kerîmu subhâne’llahi rabbi’l-‘arşi’l-‘azîm ve’l-hamdü li’llahi rabbi’l-‘âlemîn.

“Allah’ım! Bedenime sağlık ver, gözüme sağlık ver, sağlığı benim varisim kıl (son nefesime kadar beni sağlıklı eyle). Halîm ve kerîm olan Allah’tan başka ilah yoktur. Ulu arşın sahibi Allah’ı noksan sıfatlardan tenzih ederim. Her türlü övgü âlemlerin Rabbi Allah’a mahsustur”

(Tirmizî, “Deavât”, 66)

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Ey Rahman, bizi doğru yolundan saptırma. Bizi en iyi şekilde sana zikretmeyi ve öyle vefat etmeyi nasib eyle...

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Ey Allah'ım derdi olanlara çıkış nasib eyle, hasta olan tüm müslüman kardeşlerimize acil şifalar nasib eyle. Amin

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Allah'ım bütün yapmış olduğum günahlardan ben pişmanım keşke yapmasaydım İnşaAllah birdaha ben yapmayacağım. Amin

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Allah'ım imanımdan ve nefsimden dolayı sana sığınıyorum. Yalvarıyorum ya Rabbim bizi kötü yola girmeyi nasib eyleme koru rabbim.

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Bismillahirrahmanirrahim

Ey rabbim sevdiklerimizi bize bağışla, her imtihandan başarılı olmayı nasib eyle...
Doğru kapıyı bize kapatma. Amin Amin Amin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.