Güzel Paralar Kazanabileceğiniz Ödeme Kanıtlı Siteler

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
Merhaba bugün ödeme aldığım güvenilir ve yormayan para kazanma siteleri tanıtacağım

1.Mobelad

Mobelad bir kazanç ortaklık programıdır ve kısa sürede para kazanabileceğiniz sitelerden biridir.

Sitede günlük kredinin yanında bonus kredi 1-bonus kredi 2 ve tıkla kazan bölümleri ile kazancınızı artırabilirsiniz.

Refli Link : TIKLA

(sizi davet ettiğim için bana kredi verir. Herhangi bir para/kredi kaybı yaşamazsınız. Refsiz linkten farksızdır bana destek olmanız dışında)

Refsiz Link : Mobelad.com

Ödeme Kanıtı

2- Sorumani

Sorumani, Mobelada göre bir tık daha emek isteyen ancak karşılığını da veren bir oluşumdur.

Nedenini soracak olursanız sorumanide soru sorarak veya cevap vererek para kazanırsınız ve verdiğiniz cevabın uzunluğuna göre kazandığınız para artar ve anında sistemde gözükür.

Herhangi bir bekleme yoktur. Bu şu demek oluyor : Emek gösterirseniz ciddi paralar kısa sürede harçlık olur:)

Refli Link : TIKLA (Bir Kaybınız Yoktur.)

Refsiz Link : http://sorumani.com

Ödeme Kanıtı

Son düzenleme:

JustWach35

Üye
29 Tem 2017
160
0
İzmir
Yeni açılan bir sistem var sorumani gibi ama bence daha kullanışlı ödememi 5inde alıcam kanıt olursa forumda paylaşıcam

GRAYWOLFTR

Üye
28 Ocak 2016
210
0
artık hiçbir çarem kalmadı para kazanmam lazım inşallah doğrudur. dışarda iş bulamıyorum. aynı zamanda okulda okuyorum bulunduğum bölgede sadece yazın iş oluyor bende sadece yazın çalışabiliyorum. crack işleriyle uğraştım yine kazanamadım napıcam hiç bilmiyorum :(

Examplernszt

Yeni üye
2 Ara 2018
46
0
Dünya
Ev arkadaşımı referans olarak gösterebilirmiyim aynı ip den bağlandığımızdan sorun olurmu acaba bilginiz var mı ?

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
hocam selamlar kişileri nasıl referans gösterebilirim siz neler yapıyorsunuz bu konuda ?
birde merak ettiğim ben yanlışlıkla yapıştır yaptım sistem bana bildirdi sorun olur mu ?
elinize sağlık

Kopyala yapıştır yapmak etik görülmediği için sorumanide kullanılmıyor, bir sorun olmaz kazanmaya devam edebilirsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.