güzel sözler....VE.....güzel sözler

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
ne dilim yeter seni anlatmaya ne gözüm kıyar sana bakmaya ne ellerim dayanır sana dokunmaya ne kollarım uzanır seni sarmaya daha ömrüm yetmez bir sen daha bulmaya

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
gecelerin deyişiyle eğlence kadar yaşların deyişiyle gençlik kadar çocukların deyişiyle benim deyişimle canım kadar seviiiyyyooruum senii

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
ne seni unutacak zaman gelecek nede zaman seni unutmaya yetecek benden uzaktasın diye seni unutacağımı sanma zaman yokluğuna alışmayı öğretir ama unutmayı asla..

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
merhaba aşk adası ben duygu gemisi gece ayın ilk ışıklarıyla demir attım uyan aç o güzel gözlerini bak ne diyor gemideki ses özledim seni ben geldim bebeğim

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
seninle dolduğum seninle var olduğum baktığım her şeyde seni gördüğüm her nefeste her hecede seni yaşayıp seni konuştuğum bir günüm daha geçti tıpkı önceki dünlerim gibi

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
kahve gözün bebeğinde ki siyah tomurcuhum ben.. Bedeninde ki yara düşüncelerinde ki izdahamım.. ölüm bebek canlım köpek değerinde...

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
Unut benden kalan ne varsa
Unutmak tesellidir yalnızlığın
Güneşi bir kadeh şarap gibi içip
Delicesine sarhoş olmak
En güzel tarafı imkansızlığın

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın
Keşke yalnızlığımla paylaştığımı seninle paylaşsaydım
Keşke senin adın yalnızlık olsaydı
Ve ben hep yalnız kalsaydım

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
Vakit gece yarısı ben seni düşünüyorum
Islak gözlerim camda belki gelir diyorum
Hani bir şarkımız var ya hep onu söylüyorum
Öylesine sevdim ki unutamıyorum

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
Toprak yağmuru bekler ıslanmak için
Yıldızlar geceyi bekler parlamak için
Güneş sabahı bekler doğmak için
Bende seni beklerim sarılıp öpmek için

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul

Hüznümün virgülüsün
Bir gidensin bir gelen
Yıkabilsek aradaki duvarları, ah ne olurdu
Hüznümün virgülü değil de noktası olabilsen

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul

Rüzgarın keman çaldığı ve damlaların
Pencerene vurduğu soğuk bir gecede
Yatağına uzanıp hayalini kurduğun
Ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.