güzel sözler....VE.....güzel sözler

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
bir olsun benliğimiz, ruhumuz ve bedenimiz...aşka doyalım... delicesine sarhoş olalım... kollarına al beni... sar sarmala... öp hiç durmadan... en güzel düşüm ol... en gerçeğim.

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
sen gözlerini açtığında ben burda olmayacağım kaçıyorum senden bişey düşünme sorma sorgulama gözlerini kapatıp ve herşey bi hayal gibi

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
bu gün hayatı olduğu gibi değilde daha başka yada daha renkli yaşıyorsam ve sanada yaşata biliyorsam bebeğim daha gidecek gerçekten çok yolumuz vardır..
şimdi düşünüyorumda senden öncesini allahıma birkez daha şükrediyorum.
bizim aramızdaki bu büyük sevgi sadece tesadüf değil bir tanem başka bir şeyler var bu işte hani hep diyorum ya özlemek ve beklek mütiş seni sevmek ise tarif edilemez sözcük bilmecesi...
hadi çöz kalbimi herşeyimle yanındayım...

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
bazen konuşmamak , bazen konuşamamak zor geliyor hiç bir şey istediğim gibi olmuyor sen olmalıydın bir tanem karşılık konuşup gülmeliydik, koymalıydık kalplerimizi ortaya ve ben senin gözlerinin içine bakıp seni çoook seviyorum diye haykırana kadar öylece kalmalıydık sessizce. sen olmalıydın aşkım istanbulda...

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
her güneşin doğuşunda yeni bir gün başlar her günün ayrı bir mutluluğu vardır bu mutluluk seninle başlar seninle biter. bu haster buram buram aşk kokuyor bu can seninle doğdu seninle ölür şimdi kapat gözlerini yanlız ve yanlız beni düşün...seni seviyorum birtanem .. iyiki varsın.

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
sen dokunduğunda güller doğuyor dokunduğun her yerde ve sen doğuyorsun içimde her gün seninle yeniden doğuyorum seni çok hiç kimsenin kimseyi sevmeyeceği kadar çok seviyorum

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
ıssız ve zifiri karanlık bir yoldayım bu yol aşk ve sevgi yolu birtanem içinde mutluluk ve sevinç olan bir yol aç kollarını koşarak sana geliyorum bebeğim

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
hiç görmedin senin için akan göz yaşalarımı hiç görmedin seni düşünürken nasıl dalıp gittiğimi hiç hissetmedin çöl ortasında vadi özler gibi seni özlediğimi

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
gecenin ıssız karanlığında yanlızlığımla yürüyor ve sana olan aşkımı haykırıyorum gök yüzündeki yıldızlar senin kadar parlak ve bana senin gibi bir o kadarda uzak canım sevgilim

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
gözlerin dalarsa bilki seni düşünüyorum kulağın çınlarsa bilki seni anıyorumdur gece uyanırsan bilki resmini öpmüşümdür göz lerinden yaş damlarsa bilki sensiz ölmüşümdür

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
sen yüreğime öyle bir hasret verdinki çekilmesi en zorudur sen var oldukça olacağım sen sevindikçe sevineceğim sen güldükçe güleceğim sen ağladıkça ağlayacağım sen istemezsen gelmeyeceğim ama bilki ben hep senininm bir tanem

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
aşkım ;
sen hiç denizin dibine baktığında yeşil ormanları gördün mü?
imkansız deme çünkü ben senin gözlerine baktığımda cenneti görüyorum..

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
unutmak zor anlatmak imkansız çünkü sen unutuldukça hatırlanan anlatıldıkça hiç bitmeyen bir öyküsün sevda ülkesinde sönmeyen ateşimsein seni çok özledim...

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
ılık bir rüzgar esti burdan nereden geldiğini bilemediğim nereye gidiyorsun dedim ''özlenen'' her yere dedi benim aklıma hemen sen geldin ''özlenen'' sendin

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
sen gittikten sonra; ne yemeklerin tadı aynı , nede bir birimize sarılarak izlediğimiz filimlerin. sevdiğimiz şarkılarıda dinlemiyorum artık saçlarını taradığın fırçanı unutmuşsun, birde bir kaç telini ... iyikide unutmuşsun yağmurda sensiz dolaştım bu akşam sanki daha sırıl sıklam oldum her bir damlayı hisseder oldumda ondan ama hala aynı şarkıyı söylüyorum içimden sende çok severdin ya onu! ''ayrıldık bir gece vakti'' şarkımız bu olsun yada şarkımızın adını sen koy bebeğim..

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden.. geri dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten delirten hayatta görüle bilecek harika bir rüyasın sen.....

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
bir kelebek olsaydım güneş yağmur demeden kanatlarımı çırparak yanına uğrardım omzuna konar sana doyasıya bakar ve hiç sezdirmeden yanağından öper kaçardım

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
yokluğunda bir akşam ayırdım ikimizi yokluığuna aldırmadan senden biriktirdiğim bir tutam özlem çekerken içime seni seviyorum beynime sen vurdun kalbime

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
bu gün sensiz hayata gözümü açtım sensiz dolaştım bu akşam bir nefes çektim içime seni çeker gibi ama yine sensiz. yıldızlarıda sensiz seyrettim yürüdüğüm yoda seni görüp dinlediğim müzikte seni hissettim... şimdi sensiz yatağa yatıyor gözlerimi sensiz hayata kapatıyorum... ve allahtan bir tek rüyamda seni görmeyi diliyorum

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
göneş olmayında dünya nasıl kararınca mehtap bakmayınca gece nasıl ağlarsa denizsiz sahil nasıl olursa bende sensiz öyleyim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.