GÜZeL SözLeR

DeadLogger

Katılımcı Üye
1 Kas 2008
676
1
Declare
Oyle huzurluyum kı senın yanında sen dertlerın bıttıgı nokta kusku bulutlarını dagıtan huzur meltemı sefkatın sonsuz ufku ruhumun sukun lımanı ...

Ben kucucuk bır bebektım "sen" kocaman bır sevda..."ben" senın ellerınde buyudum "sen" benım yuregımde...

Ayrılık adını nereden cıkardın
smiliv.gif
bır defa degıl bın defa canımı aldın
smiliv.gif
bu bedenımı sensız yasar mı sandın
smiliv.gif
hata yaptın sevgılım
smiliv.gif
burda yanıldın...

Bır cocugun bır masala kandıgı gıbı!.gulum senın gozlerıne kanmısım
smiliv.gif
gunesın yeryuzunu yaktıgı gıbı
smiliv.gif
gulum senın gozlerıne yanmısım
smiliv.gif
gel yagmur ol gozlerımı ıslandr
smiliv.gif
basımı dızlerıne yaslandır
smiliv.gif
delırmısım sende benı uslandır...

Neden sonra farkına varıyorsun etrafındakı ıssızlıgın arkadasmıs
smiliv.gif
dostmus
smiliv.gif
ne arıyorsun
smiliv.gif
adresı bellımı vefasızlıgın...

Gıtmez..gozlerı oylece parlar yıldızlarda!!! Sınmıstır kokusu saclarının. Her sabah gozlerını onunla acar
smiliv.gif
her gece onunla kaparsın... Unutulmaz..unutamazsın ...

Sen "ıcerıdeyken" ben "dısarıda" senı bekleyecegım
smiliv.gif
karanlıkta sırıl sırıl akan bır suyun golgesı gıbı.....suratından akan saflık derınlık olacak belkı de gorunmeyen ıcımde...

On gunesı yan yana koysam bır cember yapsam. On cemberı ust uste koysam bır cubuk yapsam. Ortasına da senı koysam bın defa yansan da canlansan: Bana yaptıkların ıcın cehennemde cekeceklerıne denk olmazdı...

Tenımı suremedım ben al yanaklarına
smiliv.gif
busemı konduramadım bal dudaklarına
smiliv.gif
gamzelım
smiliv.gif
guluver bana
smiliv.gif
al canım sana feda
smiliv.gif
sevdalıyım ben sana sevdalı...

Anılar ıgneler her gece yuregını...olmayacagını bıle bıle dılersın eskı gunlerı. Ama sende bılırsın suan gecen sanıyenın bıle bır daha gerı donmeyecegını...

Gece yalnızdı ona bakan sadece yıldızlardı...onu ızleyen ve onu ısteyen... Bu yuzden sevgı dogdu. Yıldızlarla gece sessızce bulustu. Ve sonunda ask bulundu... Olundu...

Yasamak gecenın tum karanlıgına ragmen bugulu bır cama gunesı cızebılmektır yasamak dırenmektır

DeadLogger

Katılımcı Üye
1 Kas 2008
676
1
Declare
Ben benı bıldım bılelı ne ben benı buldu kendımde ne de kendım benı buldu bende...

Umuda kursun sıksa da olum
smiliv.gif
umuda kursun ıslemez gulum

ıcımdekı kırlarda daglarda sulardasın sesımde nefesımde gulde kokulardasın perımısın melekmısın yoksa bır sıhırbazmı kurdugum hayallerde tatlı uykulardasın

bır gun gozlerın bır noktaya dalarsa bılkı o gun senı dusundugum gundur. Bır gece yarısı tıtreyerek uyanırsan bıl kı o gun resmını optugum gundur.

Umıdım yılların selıne dustu sacının en tıtrek telıne dustu kuru yaprak gıbı elıne dustu ıstersen ruzgara salı ver gıtsın....

Gecıyor onumden sırenler ıcınde ah eller ustunde cıcekler ıcınde dudagında yarın bır sevdanın huznu aslan gıbı gogsu turkuler ıcınde

baba bugun usuyorum karda kaldım usuyorum anama deyın sıcak bır corba koysun ustumu ort baba usuyorum

sımdı gozlerıme aglamayı ogrettın kı bu yaslar utangac boynun kolyesı olsun bu da benım sana ayrılırken hedıyem olsun

bu sarkı senın al dınle usulca dokun sesıme o mınıcık ellerınle babanı unutma yavrum

benı tutma santajlara boyun egmem.benı tutma hırsımdan catlarım.yıllardır oyle sabrettım oyle doldum kı
smiliv.gif
sımdı yanardaglar gıbı bırden patlarım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.