Haber sitesi hk

HaCKiNG0

Üye
30 Eki 2013
177
0
Merhaba arkadaşlar

Yerel bir haber sitesi kurmayı planlıyorum ortalama 1000 tl bütçe ayirdim script ve domain hosting için google adsense reklamı var hazirda.sorum şu

1- sizce bu işte gelir ne kadar olur?
2- Ajans üyeliği olmadan diğer haber sitelerinden ve birazdan kendim ekleyerek haber paylassam sorun olur mu?
3 - Aklımda gazi soft yazılımı var sizin başka bir öneriniz var mı?

Konu önemli lütfen bilgi sahibi arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.Teşekkürler.
 

JonnieBrofer

Uzman üye
4 Ocak 2016
1,436
3
Dostum fazla bir getirisi olmaz , sonuçta opsiyonel olarak yayına yansımayacaktır , sadece forumlarda yapıcaksın paylaşım işte gelin bakın falan ancak tavsiyem o dur ki wordpress 'in hazır haber temaları var belki de ki m bilir çok iyi yerlere de gelebilirsin , bu tamamen senin potansiyelin ile alakalı .
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.