Hack Center V1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,814
31
MyKrallife
Merhabalar gün geçtikçe daha çok şey öğreniyorum ve bu sefer bir program yaptım içerisinde Dorklardan tutun admin panel listesine kadar birsürü şey var
giriş için şifre istiyor şifreyi bana dm gelip sorabilirsiniz program virüslü diye gösteriyor exe ye dönüştürdüğüm için öyle gösteriyor virtualbox ile bakarsanız
virüssüz olduğunu anlarsınız.

İndirme Linki

Virüstotal

Ensarsezgin

Yeni üye
25 Eyl 2022
2
0
Merhabalar gün geçtikçe daha çok şey öğreniyorum ve bu sefer bir program yaptım içerisinde Dorklardan tutun admin panel listesine kadar birsürü şey var
giriş için şifre istiyor şifreyi bana dm gelip sorabilirsiniz program virüslü diye gösteriyor exe ye dönüştürdüğüm için öyle gösteriyor virtualbox ile bakarsanız

İndirme Linki

Virüstotal
kk
Kkodu

mazening

Yeni üye
28 Ocak 2023
1
0

İndirme Linki

Virüstotal
https://www.virustotal.com/gui/file...erver6/5lo84f/HACK_CENTER_V1.rar.html[/QUOTE]
Virüstotal
link patlamis reis

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
794
301
Matrix
Hocam merhaba.Böyle uygulamaları yapıyorsunuz ve gayet güzel.Ama aklıma bir soru takıldı.Hani bu hack programlarını yapıyorsunuz ya işte bazı diller bilmek gerekiyor ve bu dilleri öğrendikten sonra nasıl yapıyorsunuz yani tam anlayamıyorum ama.Mesela python ile yaptınız diyelim misal.Pythonu öğrendikten sonra böyle şeyleri yazmak kolay oluyormu?Yani bir şekilde algoritma ve kod yeteneğiylemi oluyor.Veya bir açık kullanılarak mı yazılıyor?Evet ben yeni yeni kodlama dilleri öğrenmeye başladım.Ve böyle sorular çok kafama takılıyor.İyi Forumlar :)

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,814
31
MyKrallife
Hocam merhaba.Böyle uygulamaları yapıyorsunuz ve gayet güzel.Ama aklıma bir soru takıldı.Hani bu hack programlarını yapıyorsunuz ya işte bazı diller bilmek gerekiyor ve bu dilleri öğrendikten sonra nasıl yapıyorsunuz yani tam anlayamıyorum ama.Mesela python ile yaptınız diyelim misal.Pythonu öğrendikten sonra böyle şeyleri yazmak kolay oluyormu?Yani bir şekilde algoritma ve kod yeteneğiylemi oluyor.Veya bir açık kullanılarak mı yazılıyor?Evet ben yeni yeni kodlama dilleri öğrenmeye başladım.Ve böyle sorular çok kafama takılıyor.İyi Forumlar :)
evet öğrendikten sonra kolay oluyor

İnterestHacker

Katılımcı Üye
24 Mar 2022
333
89
Dünya

İndirme Linki

Virüstotal
Hocam link kırık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.