Hack duygularınız 📣

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
İlk attığım hack pek hack sayılırmı bilmiyorum ama Arkadaşıma HAKOPS ile keylogger atıp discordunu çalmıştım
Duygularım ise heyecanlıydı

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,630
1,647
Pek hack sayılmaz ama
Benden birkaç yaş büyük biriyle tartışmıştık
Adamın insta hesabını kapattım
Ramazan bayramında da gidip bayramını kutlamıştım 😄

Tabi baya gülmüştüm sonradan

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
Sonra bi baktım
20 Tane kız vardı discord mesajlarında hepsini silip hesabın adını ALLAH YOLUNDA NİYE DEĞİLSİN yapmıştım

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Ilk attığınız hack vs duygulariniz nelerdir 😁
Daha Önceden ben ilk hack'e Dos ve Ddos İle Başladım.
Gittim Bir Hacker Gurbu'nun Sitesine Dos Attım Ozmnlar bilmiyorum neyin ne olduğunu.
Gittim 15dk dos attım geldim sayfayı bir yeniledim " Siteye Ulaşılamıyor " diyor.
benim o'anda başımdan Kara Sular İndi.

Çok Korkmuştum Daha Sonradan Araştırdım Anladım.

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,630
1,647
Gittim Bir Hacker Gurbu'nun Sitesine Dos Attım Ozmnlar bilmiyorum neyin ne olduğunu.
Gittim 15dk dos attım geldim sayfayı bir yeniledim " Siteye Ulaşılamıyor " diyor.

Bana da çok benzeri oldu 😄

By_ Scremente

Uzman üye
8 Nis 2012
1,558
71
Buradan Antalya'daki eski kız arkadaşıma öncelikler selamlar :) Ürettiğim virüslerin çalışıp çalışmadığını onun bilgisayarında deniyordum. :)

vatansevdalısı12

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
310
115

benimki de seninle aynı ben de dos ddos attım ama ben senin gibi yapmadım bir havalandım bir egom nirvana yaptı anlatamam. Sonra bir baktım bu iş çok basit imiş benim bir havam söndü varya.
Çok kötüydü.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.