Hack Karadeniz İçin Hazır Mısın?

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,819
1,774
kix5fve.jpg

Hack Karadeniz Nedir?

Türkiye dünya çapında olağanüstü bir yarışmaya ev sahipliği yapıyor. TEKNOFEST etkinliğinin bir parçası olarak, Dijital Dönüşüm Ofisi Hack Karadeniz Yarışması düzenlenecektir.

Hackerların becerileri, dünyanın önde gelen uzmanlarının rehberliğinde hazırlanan gelişmiş gerçek yaşam siber saldırı senaryoları ile sınırlara itilecektir.

Ön seçim aşamasında başarılı olan hackerlar, farklı zorluk ve karmaşıklık seviyelerine sahip zorlukları içeren jeopardy tarzı bir CTF olan 2.ön seçim mücadelesine hak kazanacaklar.

Yarışma için uygun Katılımcı Eğitim seviyeleri
- Lise Öğrencileri
- Ön Lisans Öğrencileri, Lisans Öğrencileri, Yüksek Lisans Öğrencileri ve Doktora Öğrencileri
- Üniversite Mezunu

BAŞVURULAR AÇILMIŞTIR RESMİ WEB SİTE ZİYARET EDİLEBİLİR

hacker-bump.png

Yarışma Detayları İçin Bakabilirsiniz;

Hack Karadeniz Resmi Web Sitesi;

Diğer Yarışmalar İçin Bakabilirsiniz;

q6iq2ex.jpg

iUBacd.gif

Ellerinize sağlık hocam

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,318
7,705
Başvur kısmında hesap oluşturulamadı diyor neden acaba bilgisi olan var mı?

Merhaba @InvisibleTR

Mevcut bir mail ile kayıt olmaya çalışıyorsanız hata vermiş olabilir. Hesabınız var ise bağlantılı olan mail ile giriş yapın. Yok ise öncelikle bu sayfaya gidin;

Var olan kullanıcı adı girmiş olabilirsiniz farklı girin, şifreyi büyük küçük harflerden ve sembollerden oluşturun. Bunun haricinde gerekli bilgileri doldurarak kayıt olabilirsiniz.

İyi Forumlar.

28 Mar 2020
55
27
Merhaba @InvisibleTR

Mevcut bir mail ile kayıt olmaya çalışıyorsanız hata vermiş olabilir. Hesabınız var ise bağlantılı olan mail ile giriş yapın. Yok ise öncelikle bu sayfaya gidin;

Var olan kullanıcı adı girmiş olabilirsiniz farklı girin, şifreyi büyük küçük harflerden ve sembollerden oluşturun. Bunun haricinde gerekli bilgileri doldurarak kayıt olabilirsiniz.

İyi Forumlar.
hallettim hocam nedense normal bilgisayardan yapınca hata veriyordu sanal makineden kabul etti :/

Bir sorum var bir takıma katılmamız şart mı çünkü bir ekibim yok tek katılabiliyor muyuz tek katılabiliyorsakta ekip mi kurmamız lazım yine de

Ghost Killer

13 Ocak 2019
11,318
7,705
Bir sorum var bir takıma katılmamız şart mı çünkü bir ekibim yok tek katılabiliyor muyuz tek katılabiliyorsakta ekip mi kurmamız lazım yine de

Yarışmada sadece takımlar yarışacak. Bu nedenle takım şart. THT'den katılacaklar TurkHackTeam adında bir ekip kurup birbiriyle iletişim halinde olursa yarışmada THT de temsil edilmiş olur. Katılacaklar birbiriyle iletişime geçerek yarışma günü yarışma alanında buluşabilirler.

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,012
1,050
16
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
kix5fve.jpg

Hack Karadeniz Nedir?

Türkiye dünya çapında olağanüstü bir yarışmaya ev sahipliği yapıyor. TEKNOFEST etkinliğinin bir parçası olarak, Dijital Dönüşüm Ofisi Hack Karadeniz Yarışması düzenlenecektir.

Hackerların becerileri, dünyanın önde gelen uzmanlarının rehberliğinde hazırlanan gelişmiş gerçek yaşam siber saldırı senaryoları ile sınırlara itilecektir.

Ön seçim aşamasında başarılı olan hackerlar, farklı zorluk ve karmaşıklık seviyelerine sahip zorlukları içeren jeopardy tarzı bir CTF olan 2.ön seçim mücadelesine hak kazanacaklar.

Yarışma için uygun Katılımcı Eğitim seviyeleri
- Lise Öğrencileri
- Ön Lisans Öğrencileri, Lisans Öğrencileri, Yüksek Lisans Öğrencileri ve Doktora Öğrencileri
- Üniversite Mezunu

BAŞVURULAR AÇILMIŞTIR RESMİ WEB SİTE ZİYARET EDİLEBİLİR

hacker-bump.png

Yarışma Detayları İçin Bakabilirsiniz;

Hack Karadeniz Resmi Web Sitesi;

Diğer Yarışmalar İçin Bakabilirsiniz;

q6iq2ex.jpg

iUBacd.gif

Bende lise öğrencisiyim bu alanla uğraşıyorum PC yok kullanmasında bilmiyorum bu nasıl bir şanstır

Ecdo

Üye
14 Mar 2022
179
60
Anıtkabir
Merhaba,

Hayırlı olsun katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim, benim bir sorum olacak yaş kısıtlaması var mı?

Ghost Killer

13 Ocak 2019
11,318
7,705
Merhaba,

Hayırlı olsun katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim, benim bir sorum olacak yaş kısıtlaması var mı?

Merhaba,

Yaş kısıtlamadan kasıt minimum lise öğrencileri yani 9. sınıf ve üzeri kişiler başvuru yapabilmekte. Bir ekipte olmanız veya ekip kurmanız gerekir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.