Hack Nasıl yapilir

Oversayt

Yeni üye
9 Kas 2022
20
3
Hack yaparken hani uzaktan diyelim saldiracagimiz kişinin telefon numarası var uygulamada mi yapiyoz saldırıyı nasıl yapiyoz yada hangi uygulama

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,217
893
22
genelikle kali linux ve termux da yapılır metasploit da yaplır arkasında acık kapı oluşturur dış ağ da statik bir ip adresi lazım yani sabit ip adres daha sonra ip adresini girince sadece kurbana atacağın kişinin ilgisi cekmesi lazım örneğin canlımac.apk indirdiği zaman direk trojen devreye girer ve exploit diyince herşeyine erişim sağlarsın

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,307
2,494
Merhaba Değerli Üyemiz, hack çok geniş bir kavramdır eğer bu işi yapacak iseniz bilgisayarla aranız çok iyi olmalı, Linux veya windows işletim sistemlerine hakim olmanız lazım, genellikle linux tercih edilir. Daha sonra yazılım dilleri bilmeniz gerekiyor örneğin HTML, javascript, PHP ve bir kaç dile hakim olmanız gerekiyor. Bir sistemi veya bir cihazı nasıl hackliyorlar? Bunu söylemek için her yol var neredeyse çünkü birden fazla yöntem, araç, saldırı çeşitleri vs.

Eğer olmak istiyor iseniz doğru yerdesiniz aşağıda vereceğim linkleri inceleyerek bu konu hakkında bilgi sahibi olaibilirsiniz.

Link 1
Link 2
Link 3

Daha fazlası için forumda geniş kapsamlı araştırma yapabilirsiniz.

İyi Forumlar

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
Hack deediğin biraz kurnazlığa girer herhangi bir uygulamaya ihtiyacın yok herhangi bir işletim sistemine de yok.
kali linux veya parrot daki programları windows da veya mac os da çalıştırabilirsin.

8 Şub 2022
83
25
Güzel ve sağlam eğitimler ile hacker yoluna girebilirsin. Araştırma yapmayı seviyorsa eğitim seti almana gerek bile kalmaz. Doğru şekilde araştırma yaparsan da kısa zamanda büyük ilerlemeler kaydedebilirsin.

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,553
840
Semerkant
Merhabalar,

"Hack" derya deniz. Çünkü teknoloji öyle. Cihazdan cihaza, yazılımdan yazılıma göre yolu ve programı değişiyor. Siber Güvenlik alanından başlayarak, algoritma, programlama, saldırılar vs. vs. ilerleyebilirsiniz. Forumda eğitimler ve kaynaklar mevcuttur. Mümkün oldukça faydalanmaya çalışın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.