hack yaparken başınıza gelen en komik şey ne ?

Begegrgn

Üye
27 Tem 2019
84
35
'
Bi tane sistem vardı. Shodan da karşıma çıkmıştı. Tüm portlar açıktı bende hobbala bi bakayım şuna dedim. Sistemlerini kırmıştım. Meğerse zaten hacklenmek için açılmış bir devlet sitesiydi. Öyle işte yakalanmıştım ama polis falan gelmedi tabi :)

exe.xTramer

Yeni üye
1 Ara 2022
4
0
Aklıma geldi bende sorayım dedim hack ile uğraşırken başınıza gelen en komik şey ne ?
Bi çocuk vardı sanalda sürekli küfrediyordu panelden tc sini ve babasının numarasını buldum aradım ben polisim oğlunuz şöyle şöyle küfrediyor uyarın vb. Babası adımı soy adımı sordu meğersem başsavcıymış o günden sorna kimseye karışmadım

llslowlI

Üye
3 Ağu 2021
140
66
34
Mutlak Dünya
4 yıl önce mahaleye yeni bir internet kafe açıldı kafaye gittim bilgisayarları baya iyiydi biraz inceledim ve deep freeze kurulu olmadığını gördüm aklıma direk keylog sokmak geldi işte adamın tüm bilgisayarlarına rat attım 1 hafta boyunca gelen müşterilerin verileri bana mail olarak geliyordu wolfteam bir çok oyun hesaplarını hep değştim yaklaşık 150 tane hesap çaldım bu adamın müşterileri hep kaçtı 1 hafta sonra mail gelmediğini fark ettim kafeyi tekrar incelemeye giderken adam beni tuttu üst kata götürdü ifademi çekiyordu aşağıdan bir müşteri çağırdı o fırsattan istifade ile firar ettim yarın okul gidince okuldakiler beni soruyor adam demiş onu yakalayana 250 tl para ödülü diye yani uğraştırdı beni biraz ama komik olay aklıma geldiğinde gülüyorum :D

1 Ara 2022
152
60
Dostlar burada anlatmam doğru mu bilmiyorum ama bir ara bizim altkatta suriyeli birileri oturuyordu arkadaşlar fazla ses yapıyordu bende kendimce bir çare olayım derdime dedim internetlerine evil twin attack göndermiştim aslıında ilk önce sadece deauth attack atıp kesecektim internetlerini sonra dedim bakim twin e ne cevap verecekler aradan bir kaç saat geçti adamalar şifreyi vermiş meğer tekrar müzik açtılar şifre 19761976 :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

WalterWhiteHacker

Katılımcı Üye
1 Ara 2022
590
234
Azerbaycan
4 yıl önce mahaleye yeni bir internet kafe açıldı kafaye gittim bilgisayarları baya iyiydi biraz inceledim ve deep freeze kurulu olmadığını gördüm aklıma direk keylog sokmak geldi işte adamın tüm bilgisayarlarına rat attım 1 hafta boyunca gelen müşterilerin verileri bana mail olarak geliyordu wolfteam bir çok oyun hesaplarını hep değştim yaklaşık 150 tane hesap çaldım bu adamın müşterileri hep kaçtı 1 hafta sonra mail gelmediğini fark ettim kafeyi tekrar incelemeye giderken adam beni tuttu üst kata götürdü ifademi çekiyordu aşağıdan bir müşteri çağırdı o fırsattan istifade ile firar ettim yarın okul gidince okuldakiler beni soruyor adam demiş onu yakalayana 250 tl para ödülü diye yani uğraştırdı beni biraz ama komik olay aklıma geldiğinde gülüyorum :D
Okurken olay kafamda canlandı 😅

Froqus

Üye
4 Ara 2022
71
22
Bir Arkadaşıma virüs attım arkadaşım bana önceden aynısını bana atmış.
tabi virüs defender kapalı. gittim aynısını bende ona attım. oda tıkladı.
daha sonrada masaüstün'ün anlık resmini aldım bir baktım benim tüm şifreler onda...
haydaaaa..... hasırdı blackbord keş oldu teybıls

buydu hacklerken önceden hacklenmimşim. :) :)
İyimiş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.