Hacked By ZiNDaN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bozkurtxtzs

Yeni üye
8 Ağu 2006
25
0
kardeş eyvallah sağolasın.böyle şeyler yapalım indeximize bu zamanlar lübnanın,çeçnistanın,afganistanın,filistinin,ırağın kötü günleri bunlara hacker arkadaşlardan hiç olmazsa bir indexlerini ayırmalarını rica ediyorum.
 
21 Şub 2006
31
0
İYi GüzeL Elİne SağLıkta bunLarın :D Hepsi RekLamcı HerhaLde ßenim SöyLeyeceğim Kendi adınıza Bir İndex hazırLayın..adam :D ßaşka Sitenin rekLamını Yapmış :D ßenim öngörüşüm.. :D
 

bozkurtxtzs

Yeni üye
8 Ağu 2006
25
0
aga olurmu bu dediğin yaw.Adam ismini en alta ve en üste koymuş işte arayada mülmimlerin çektiği çileleri koymuş helala olsun işte.Keşke bu acılara sanal alemde karşılık verebilsek.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.