Hacker Olmak istiyorum,nasıl başlamalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sezarsezar

Yeni üye
1 Nis 2009
33
0
Hacker olmaya karar verdim,buna ingilizce bilmemin ve de ODTÜ de olmamın bana cok büyük avantajlar saglıyacagını düşünüyorum,ingilizce bilerek her türlü yabancı dökümanı anlayabilirim ve de ODTÜ de okudugumdan dolayı Okulun bana sagladıgı sınırsız bilgi,kaynak ve de teknolojiden yararlanabilecegimi düsünüyorum.Fakat tüm bu olanakları kullanmaya başlamadan önce biri,yada birilerinin bana rehber olup beni yönlendirmesini istiyorum,bu sekilde boşa çalısmaktan da kurtulmus olacagım.Tabiki ben de isteyene bildigim herkonuda yardımcı olabilirim.Hack icin nerden başlamalıyım?neler bilmem gerekli?Dell inspiron 1520 pc im var ve de bunun komutlarını nerden ögrenebilirim?

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Hacker olmaya karar verdim,buna ingilizce bilmemin ve de ODTÜ de olmamın bana cok büyük avantajlar saglıyacagını düşünüyorum,ingilizce bilerek her türlü yabancı dökümanı anlayabilirim ve de ODTÜ de okudugumdan dolayı Okulun bana sagladıgı sınırsız bilgi,kaynak ve de teknolojiden yararlanabilecegimi düsünüyorum.Fakat tüm bu olanakları kullanmaya başlamadan önce biri,yada birilerinin bana rehber olup beni yönlendirmesini istiyorum,bu sekilde boşa çalısmaktan da kurtulmus olacagım.Tabiki ben de isteyene bildigim herkonuda yardımcı olabilirim.Hack icin nerden başlamalıyım?neler bilmem gerekli?Dell inspiron 1520 pc im var ve de bunun komutlarını nerden ögrenebilirim?

forma hoşgeldiniz ilk başta forum kurallarını okuyunuz daha sonra ana başlıklarla belirtilmiş yerler mevcut sabit konuları okursanız gereken herşey forumda mevcuttur ayrıca konu acarken actıgınız bölüme uygun konu actıgınıza emin olun mesala bu konuyu tht aramıza yeni katılanlar bölümüne aca bilirdiniz saygılarımla..

Son düzenleme:

*reventon*

Uzman üye
28 Eki 2008
1,536
1
siteye üye olduğunda en alta üye sayısına baktınmı 326.679 değilmi peki bunlardan 300.000 de aynı şeyi istiyorsa ne olacak tabi doğal olarak sana yardım edebilecek birisi çıkmayacak onun için kendin çalışmalı , okumalı , öğrenmelisin....vede forum kuralları denen yeri bi okumalısın.hadi kolay gelsin.

CoDeRMaNn

Uzman üye
27 Nis 2009
1,413
0
Türkiye Cumh
Öncelikle hosgeldin arkadasım hackerlik öretebilirmisiniz diyosun üye sayısı belli komutanlarımız belirtmis burdaki herkez hacker olmak amaclı calısıyo sana Tavsiyem forumu gez bilgileri oku bunları okurken isteyerek oku göz gezdirme yani bu iyi dehilmis gec deme bi oku sonuna kadar verilen bilgilerle deneme yap kendini gelistir emin ol burdan cok bilgi örenirsin en iyi bilgi güncel olan bilgidir unutma buda burda var iyi forumlar insallah amacına ulasırsın saygılar..

Vassily

Yeni üye
10 May 2009
44
0
E böyle bi sitede böyle bi mesaj atılmaz bence .. Forumun amacı budur araştırmak, benımde amacım aynı o yuzden burdayım :)

(TIME OF)DEATH

Yeni üye
5 Eyl 2007
34
0
Kardeşim Oncelıkle Aramıza Hoşgeldin...Burası TURKHACKTEAM Platformu bakınız HACK Dıyoruz ve Security de var Tabiki Kendini Bu Konuda Geliştirmen İçin En Gerklı Olan Nıtelıkler
Azim,Sabır,BolDeneme Ve Yanılma Sıkılmadan Usanmadan Eninde Sonunda Yapmaya Çalıştıgını Basaracaksın
Odtü Gibi Bir Universiteye GirebildigineGore Bu Nıtelıklerede Sahip Oldugunu Dusunuyorum.
Ve Oku Sureklı SIkılmadan Usanmadan Saatlerce Sursede 16-18 Saat Durmadan Okudugumu Bilirim Zamanında Okudugun Dokumanları İyi Analiz Et İncele Ve En Onemlısı De deneme yap Başarana kadar
Azmin Elinden Kurtulan Yok
Ve Su Dusunceyıde Felsefene İşle Benm Gibi Cok Isıne Yara
" Bu İşi Başkaları Başarabiliyorsa Ben Haydi Haydiye Başarırım"
Daha Ötesi Yok...
Selametle Tekrar Aramıza Hoşgeldin...

Manyaq_HAcER

Katılımcı Üye
27 Şub 2009
725
0
BİLECİK
Kardeşim Oncelıkle Aramıza Hoşgeldin...Burası TURKHACKTEAM Platformu bakınız HACK Dıyoruz ve Security de var Tabiki Kendini Bu Konuda Geliştirmen İçin En Gerklı Olan Nıtelıkler
Azim,Sabır,BolDeneme Ve Yanılma Sıkılmadan Usanmadan Eninde Sonunda Yapmaya Çalıştıgını Basaracaksın
Odtü Gibi Bir Universiteye GirebildigineGore Bu Nıtelıklerede Sahip Oldugunu Dusunuyorum.
Ve Oku Sureklı SIkılmadan Usanmadan Saatlerce Sursede 16-18 Saat Durmadan Okudugumu Bilirim Zamanında Okudugun Dokumanları İyi Analiz Et İncele Ve En Onemlısı De deneme yap Başarana kadar
Azmin Elinden Kurtulan Yok
Ve Su Dusunceyıde Felsefene İşle Benm Gibi Cok Isıne Yara
" Bu İşi Başkaları Başarabiliyorsa Ben Haydi Haydiye Başarırım"
Daha Ötesi Yok...
Selametle Tekrar Aramıza Hoşgeldin...

hakılısın kardeş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.