Hacker Sözleri

{Unk}

Üye
21 Eyl 2021
70
22
15
Selamun Aleykum THT ailesi . Konuyu Yanliş Yeremi açdim Yoksa Hiç açMamammi
Gerekiyor bilmiyorum . Sizin için HAVALI Hacker Sözlerini Listeledim . Imzaya felan Kullanmak isteyenler varsada Lazim Olur :)

Para yada Ünlülik Işi degildi Bizimkisi , Sadece Meraktan dogan Bagimlilik

Sanal Dünyanin Super Kahramanlari idi O Beyaz Şapkali Hackerlar

Herkesin Sanal Hayati Iyilikle Başlar , Kötülikle Biter . Sizi Bu Kötülüge Iten Sadece Merakdir

Pöpüler Olabilirsiniz Ama Kalite Başka Bir şey

Bizde 2 arti 2 =Zarar eder

Siz Hayatinizi Yeni Cihaz aramakla , Biz Ise Hayatimizi O Cihazi Kapatmakla Geçirecegiz
Ne kadar çok Olursaniz Olun ve Ne Kadar Korursaniz Koruyun Her zaman Bir açik Vardir

Kusursuz Güvenlik Yoktur , Bide Kusursuz Hacking

Gerçek Hayatla Sanal Hayat arasinda Tek Fark vardir , Sanal Hayati Hackerlar Yönetir

Masum gibi Görünen Insanlara Dikkat edin , Hiçbirşey Göründigi gibi degildir
Güvenligin Tek Yolu vardir , <KIMSEYE Güvenmeyin>

Kimse Size Internetin Güvenli Oldugunu Söylemedi , Sadece Siz Hayallere Kapilip Önlem Almadiniz .

Bir Sisteme bakarim Korunurmu diye , Bide Sistemi kurana Bakarim Korunmaya Degermi Diye

Bazi Insanlar ise Sadece Intikam Ile Başlarlar Hackerlige

Bazi Insanlar Interneti Sadece Google'den Ibaret Saniyor

Virüsleri Bir Çürük Diş gibi düşünün . Iyi Bakmazsaniz ve Önlemini almazsaniz Dişler çürür. Ayni Şey Sanal Dünyadada Geçerlidir

Zarar vermeye başlayinca bu şey Uyuşturucu Gibi Bagimliliga Dönüşür

Müebbet Bile Engel Olamaz , Sanal Dünya Bagimliligina

Ögrenmenin 2 Türü vardir : Açik Olan Bilgileri Ögrenme , Gizli Olan Bilgileri Ögrenme . Açik bilgileri Ögrenme bitince , Gizli Bilgileri Ögrenme Istegi Başlar

Zamani Gelince , Bazi Insanlardan Daha Akilli Bilgisayarlar Icat edilecekdir

Arkadaşlar Sözler Alinti degildir . Ve Biraz Saçma gibi görünuyor . Yorumlara Sizlerde Bir Söz Yazarsaniz Sevinirim :)

CasPeRAB

Katılımcı Üye
7 Kas 2021
740
257
VATAN
Sağolun hocam kullanacağım ben izin verirseniz ki ama hani THT veya türk hackerlar için söylenmiş söz hiç yok mu

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,549
97
Tristan de Cunha
Buraya Bırakıyorum
Forumda Konu almadan önce Arama yapsaydınız keşke
@{Unk}

cyber knight

Moderatör Asistanı
Selamun Aleykum THT ailesi . Konuyu Yanliş Yeremi açdim Yoksa Hiç açMamammi
Gerekiyor bilmiyorum . Sizin için HAVALI Hacker Sözlerini Listeledim . Imzaya felan Kullanmak isteyenler varsada Lazim Olur :)

Para yada Ünlülik Işi degildi Bizimkisi , Sadece Meraktan dogan Bagimlilik

Sanal Dünyanin Super Kahramanlari idi O Beyaz Şapkali Hackerlar

Herkesin Sanal Hayati Iyilikle Başlar , Kötülikle Biter . Sizi Bu Kötülüge Iten Sadece Merakdir

Pöpüler Olabilirsiniz Ama Kalite Başka Bir şey

Bizde 2 arti 2 =Zarar eder

Siz Hayatinizi Yeni Cihaz aramakla , Biz Ise Hayatimizi O Cihazi Kapatmakla Geçirecegiz
Ne kadar çok Olursaniz Olun ve Ne Kadar Korursaniz Koruyun Her zaman Bir açik Vardir

Kusursuz Güvenlik Yoktur , Bide Kusursuz Hacking

Gerçek Hayatla Sanal Hayat arasinda Tek Fark vardir , Sanal Hayati Hackerlar Yönetir

Masum gibi Görünen Insanlara Dikkat edin , Hiçbirşey Göründigi gibi degildir
Güvenligin Tek Yolu vardir , <KIMSEYE Güvenmeyin>

Kimse Size Internetin Güvenli Oldugunu Söylemedi , Sadece Siz Hayallere Kapilip Önlem Almadiniz .

Bir Sisteme bakarim Korunurmu diye , Bide Sistemi kurana Bakarim Korunmaya Degermi Diye

Bazi Insanlar ise Sadece Intikam Ile Başlarlar Hackerlige

Bazi Insanlar Interneti Sadece Google'den Ibaret Saniyor

Virüsleri Bir Çürük Diş gibi düşünün . Iyi Bakmazsaniz ve Önlemini almazsaniz Dişler çürür. Ayni Şey Sanal Dünyadada Geçerlidir

Zarar vermeye başlayinca bu şey Uyuşturucu Gibi Bagimliliga Dönüşür

Müebbet Bile Engel Olamaz , Sanal Dünya Bagimliligina

Ögrenmenin 2 Türü vardir : Açik Olan Bilgileri Ögrenme , Gizli Olan Bilgileri Ögrenme . Açik bilgileri Ögrenme bitince , Gizli Bilgileri Ögrenme Istegi Başlar

Zamani Gelince , Bazi Insanlardan Daha Akilli Bilgisayarlar Icat edilecekdir

Arkadaşlar Sözler Alinti degildir . Ve Biraz Saçma gibi görünuyor . Yorumlara Sizlerde Bir Söz Yazarsaniz Sevinirim :)
Elinize sağlık güzel sözlermiş.
iyi günler iyi forumlar dilerim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.