Hacker'ın alet çantası -1- USB_Drive-by ./p0.c

24 Ara 2015
156
0
izmir
süper bir konu deneyeceğim umarım başarılı olurum. olmazsam da alırım biraz araştırdım ama herhangi bir satiş bulmadım.

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
2
Oxymoron
Phison Controller kullanan bellekler:

Kingston ve Silicon Power markasının birçok ürünü
SanDisk Ultra serisi
Toshiba TransMemory serisi

madalok12

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
592
0
phison controller nasıl okunuyor? yarın bir mağazaya gidip soracağımda hava atalım derken rezil olmayalım :D

Chetcut

Üye
20 Ağu 2016
156
0
Toshiba haricindeki ışık çıkarmayan usb lerde işe yaradığını nasıl anlarız

asdasdlo

Üye
18 Eyl 2012
147
0
Bilgisayarda girilen tüm şifrelerimi alıyor yoksa kayıtlı olan verilerimi alıyor sadece
Virüs programına takılma riski mevcutmu ?
Sadece taktığımız zamanki verilerimi çekiyor yoksa bir yem koyup ilerdeki verileri çekmemize yardımcı oluyormu ? Teşekkürler...

Plut0

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
727
1
5dimensional
Bilgisayarda girilen tüm şifrelerimi alıyor yoksa kayıtlı olan verilerimi alıyor sadece
Virüs programına takılma riski mevcutmu ?
Sadece taktığımız zamanki verilerimi çekiyor yoksa bir yem koyup ilerdeki verileri çekmemize yardımcı oluyormu ? Teşekkürler...

- Herhangi bir veri çekmiyor, burada yasa dışı bir olay veya bir script paylaşmadım.Fakat, evet, yapabilirsin.

- Virüs programları hardware taramaz.. Sadece içerisindekileri tarar.Ki, içerisinde de sadece masum bir txt olduğu için algılayamazlar.

- Bu sana ve yazdığın script ile alakalı bir şey, istersen 5 saniyede klasöre gidip verileri usb'ye kopyalarsın, ister gidip backdoor atıp, daha sonra kendin alırsın.

BYmrhan

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
857
0
index.php
Güzel konu ama yapılışı biraz zormuş :D
Not: çok üşengeç biriyim mausu zor kıpırdatıyorum sdjfjsdjfs :D

Gsliolan

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
357
0
Böyle Bir USB'de Nereye Sokmamız Lazım İğneyi Yardım MARKA SANDİSK
paint ile düzenleyip yuvarlak içine alıp resmi yüklerseniz severim :)

926-IMG_8971.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.