@hackermail.com adresini almak istiyenler

Garga

Yeni üye
20 Ocak 2007
12
0
arkadaşlar bu mailleri kullanırken dikkat etmenizi rica ediyorum.. Çünkü hackermail.com adresi FBI ve CIA tarafından inceleniyor ve bu maile sahip olanlar gözaltına alınıyorlar...Bunu bizzat ben kendi gözlerimle gördüm bir netcafede otururken sıyah takımlar giyinmiş amerikalı adamlar bir pakistanlı genci hackermail kullandığı ve bu hackle bir çok toplumsal siteye zarar verdiği için tutuklandı ve o tarihten itibaren hackermail sahipleri birer birer izleniyor ben bir hatırlatma da bulunayım dedim fikir sizin...

ROLAT

Katılımcı Üye
12 Kas 2006
885
5
bende bilmiyom
arkadaşlar bu mailleri kullanırken dikkat etmenizi rica ediyorum.. Çünkü hackermail.com adresi FBI ve CIA tarafından inceleniyor ve bu maile sahip olanlar gözaltına alınıyorlar...Bunu bizzat ben kendi gözlerimle gördüm bir netcafede otururken sıyah takımlar giyinmiş amerikalı adamlar bir pakistanlı genci hackermail kullandığı ve bu hackle bir çok toplumsal siteye zarar verdiği için tutuklandı ve o tarihten itibaren hackermail sahipleri birer birer izleniyor ben bir hatırlatma da bulunayım dedim fikir sizin...

o adam bu maili kulanarak kamu düzenini bozuyordu eee tabikide yakalanacak

ayvaz

Üye
1 Ocak 2007
176
2
istanbul
herkez baba demıs :D rolat aga buyuksun ben bunun ıcın epeyce ugrasmıstım senın sayende oldu allah tutdugunu hacklenmıs sıte yapsın :D tsk

ByTmR

Üye
25 Eyl 2006
249
3
Bursa

BU ARKADAS REKLAMLAR DA COK HACKER ANA IZLEMIŞ ::puah

lordpunisher

Kıdemli Üye
23 Ağu 2007
4,827
27
underground
güzel olmuş saol.FBI durduk yere tutuklamaz heralde adam bi yeri hacklemiştir o maili kullanarak ondandır bişi yapmadan neye göre tutuklayacaklar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.