Hacking ve programimg laptop önerisi

Muslukcu

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
699
262
Tesisat dükkanı
Merhaba dostlar hepinize iyi günler

Yeni bir laptop donanımı almayı düşünüyorum
Mobil kodlama ve programlama ile ugraşıyorum öğreniyorum
Ayni zamandada pentest ve siber güvenlik alanı ilede ilgiliyim
Bilgisayarda oyub oynar mısın diye sorarsanız yıllardır 1.6 dan vazgeçmedim yeni olarak cs go ya başladım bruteforce gibi ataklarda faydalı olucak ilgi anlarımda gerekli gereksinimleri sağlicak donanımları önerirseniz sevinirim benim şuanki baktığım modelleri thinkpad'ler

Şimdide teşekkür ederim zaman ayırdığınız için

Muslukcu

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
699
262
Tesisat dükkanı
en az 4 ram 8 ideal
İntel i5 3. nesil üstü işlemci
120 ve üstü ssd
2 gb ram ekran kartı
Bu asgari ancak ben iyi bir laptop istiyorum yillarca kullanabilecegim

Bu asgari ancak ben iyi bir laptop istiyorum yillarca kullanabilecegim
Asus rocklara bakiyodum en son guçlü olmali bi brute forcesu ornek veriyorum bir kac saate veyahut bir kac gune yapabilmeli çok abzürt oldu ama kabaca

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.