#hackistanbul2021başlıyor

Rolls

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
419
5
2fuwtpu.jpg

Türkiye, Dünya çapında olağanüstü bir yarışmaya ev sahipliği yapıyor. TEKNOFEST etkinliği kapsamında Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, Hackİstanbul 2021 Yarışması düzenliyor.

Dünyanın önde gelen uzmanlarının rehberliğinde hazırlanan gelişmiş gerçek hayattan siber saldırı senaryoları ile bilgisayar korsanlarının becerilerinin sınırları zorlanacak. Yarışmaya kayıt için son gün 16 Temmuz.

Ön eleme aşamasında başarılı olan bilgisayar korsanları, farklı zorluk ve karmaşıklık seviyelerine birçok zorluktan geçecekler, başarılı olanlar 2. ön seçim meydan okumasına hak kazanacaktır. 18 saatlik CTF mücadelesi sonrası yalnızca en iyi bilgisayar korsanlarını son tura kalacak. (Capture The Flag) CTF'de başarılı olan ilk 10 takım, 24 ve 25 Eylül tarihlerinde İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilecek büyük final etabı için İstanbul'a davet edilecek.

Yarışmada çok büyük ödüller olacak, ödüller şu şekilde;
1. 7000 dolar,
2. 4000 dolar,
3. ise 2000 dolarlık büyük ödülün sahibi olacak.

KAYIT İÇİN TIKLA

THT'DEN SİZLERE ÖDÜL! Bizler de bu organizasyona destek olmak için, bir ödül verelim istedik. Yukarıdaki hashtag ile twitter üzerinden paylaşım yapan 10 kişi arasında çekiliş yaparak, 10 adet Uygulamalı Siber Güvenlik Kitabı ve bir koleksiyon niteliğinde olan ve çok uzun aralıklarla çıkan Siber Güvenlik Dergisi adlı Dergiye ait 3. baskıyı hediye edeceğiz. Çekilişe katılmak için twitter #hackistanbul2021başlıyor şeklinde paylaşım yapmanız yeterli.
Kayıt oldum hayırlısı olsun şimdiden herkese başarılar dilerim
 

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,074
624
40
katılacak arkadaşlara bol bol başarılarımı sunarım. Bizden geçti yaş 40. Bu yaştan sonra bizden ne köy olur ne kasaba. Katılacak genç nesillere bizden selam olsun.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.