hainler yine sahnede...

climcool57

Yeni üye
19 Nis 2009
32
0
Evet arkadaşlar,hainler hergün küstahlıklarına bir yenisini ekliyolar.Bu kez olayımızın kahramanı(.....)pervin bulda diye bi zaat_ı hain.Aynen şöyle söylüyor''Kürdistan sınırını 29 Mart'ta çizdik,Yani, Van'ı aldık, Siirt'i aldık, 86 yıllık geleneği bozarak Iğdır'ı aldık. Hakkari'de yüzde 90'lara varan oy oranına ulaştık. Ama bunu hazmedemediler. Açıklama yaptılar. Iğdır'ı da aldılar, Ermenistan sınırına dayandılar. Oyları, belediyeyi tehditle aldılar dediler. Biz halkımızın gücü ile seçimleri aldık. Ağrı'da vahşet yaşandı, kadınlarımız coplandı, yüzlerce insanımız gözaltına alındı. Yüzlerce arkadaşımız tutuklandı. Ömerli'de şiddet uyguladılar. 2 insanımızı şehit verdik.''........Ulan sen tarafını tuttuğunu iddia ettiğin kürtlerin köylerini basıp,bebek,yaşlı,kadın,çoluk çocuk demeden katledeceksin,ondan sonra teröriste şehit diyeceksin.İnsanda biraz Allah korkusu olur be!Gerçi sizde yok o olsa masum insanları öldürenlere şehit diyemezdiniz!!Pervin bulda şehit kelimesinin anlamını öğren ondan sonra gel!!Şimdi yaylan adi karı!!!
 

1212bertan1212

Katılımcı Üye
6 Ocak 2008
301
0
O kariya ne bakiyonuz Çocukken atmiŞlar otobana gelen basmiŞ gİden basmiŞ. Şİmdİde Çikip 3 - 5 dÜrzÜnÜn ÖnÜnde kÜrdİstan dİyor. Lafini bİlmez İnsanlar.
Baba tarafindan kÜrdÜm ama artik bunlarin yÜzÜnden kendİmİ kÜrt hİssetmİyorum.
 

aslan51

Katılımcı Üye
Dağda üç Beş domuz Sürüsü

Tutturmuş Bir Kürdistan Türküsü

Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa örtüsü

Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De ölüsü

Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine

İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine

Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline

Duy Ulan Soysuz Ne Mutlu Türk'üm Diyene!!!
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.