HAKOPS Keylogger V16 Mail başarısız hatası

Emirxd

Yeni üye
26 Tem 2021
42
3
18
Keyloggeri denemek amaçlı indirdim ve yandex mail hesabımı girdim bu uyarıyı aldım yardım bekliyorum

Sayın THT Üyeleri

Son düzenleme:
2 Ağu 2021
88
13
Keyloggeri denemek amaçlı indirdim ve yandex mail hesabımı girdim bu uyarıyı aldım yardım bekliyorum

Sayın THT Üyeleri
Merhabalar.Öncelikle İyi Forumlar Dilerim.Yandex Yerine Gmail Deneyin. stmp.yandex.com olan yeri "stmp.gmail.com" olarak değiştiriniz.Daha Sonradan Gmail'inizi Giriniz.Ardından Google Hesap Ayarlarından Güvenlik Kısmında "Daha az güvenli uygulama erişimi" Kısmını Açınız.Bu Sorununuzu Çözecektir.

O

oktay121324

Ziyaretçi
Merhabalar.Öncelikle İyi Forumlar Dilerim.Yandex Yerine Gmail Deneyin. stmp.yandex.com olan yeri "stmp.gmail.com" olarak değiştiriniz.Daha Sonradan Gmail'inizi Giriniz.Ardından Google Hesap Ayarlarından Güvenlik Kısmında "Daha az güvenli uygulama erişimi" Kısmını Açınız.Bu Sorununuzu Çözecektir.
Tam olarak nerede bu Daha az güvenli uygulama erişimi acaba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.