Hakops Keylogger

Ozan Aynur

Yeni üye
18 Nis 2021
3
1
Öncelikle herkese merhabalar 3 gün önce yeni bir cs go hesabı aldım ve oyun oynamaya başladım e-posta ve şifrem dahil bütün her şeyini değiştirdim hesabın fakat hesap sahibi ne yapıp ne edip hesabını geri almış steam desteğe yazdığım destek taleplerime de bakılmıyor baksalar da çok zor almam adam hesabına geçince benim ana steam hesabıma kendi hesabının nasıl alındığını vs. şeyler sordu kısacası biz bu adamla birazcık samimi olduk ben bu adamın bilgisayarına keylogger atmak istiyorum fakat verilen bütün keylogger programlarının içinde ya virüs oluyo yani adam işine keylogger atıyo yada Hakops Keylogger in mail kısmını gerçekleştiremiyorum adam akıllı keylogger programı önerebilir misiniz Hakops Keylogger olursa sevinirim çalışan bir Hakops Keylogger olursa çok sevinirim

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
tavsiyen için teşekkür ediyorum rica etsem virüssüz sade bir link atar mısın ben sürekli indirecem diye bilgisayarıma virüs bulaştırıyorum
Selam Öncellikle @Ozan Aynur

[Final]DarkComet-RAT 5.3.1 Full Türkçe[Final][Resmi Konu]

Buradan indirebilirsiniz Virüssüz diye biliyorum (emin değilim)
Eğer içiniz rahat etmez ise bir windows vm'e kurmanızı öneririm : Virtual Machines - Microsoft Edge Developer

Bu arada kurulumu Hakops'a göre daha zordur

2 Ağu 2021
88
13
Öncelikle herkese merhabalar 3 gün önce yeni bir cs go hesabı aldım ve oyun oynamaya başladım e-posta ve şifrem dahil bütün her şeyini değiştirdim hesabın fakat hesap sahibi ne yapıp ne edip hesabını geri almış steam desteğe yazdığım destek taleplerime de bakılmıyor baksalar da çok zor almam adam hesabına geçince benim ana steam hesabıma kendi hesabının nasıl alındığını vs. şeyler sordu kısacası biz bu adamla birazcık samimi olduk ben bu adamın bilgisayarına keylogger atmak istiyorum fakat verilen bütün keylogger programlarının içinde ya virüs oluyo yani adam işine keylogger atıyo yada Hakops Keylogger in mail kısmını gerçekleştiremiyorum adam akıllı keylogger programı önerebilir misiniz Hakops Keylogger olursa sevinirim çalışan bir Hakops Keylogger olursa çok sevinirim
Merhabalar.Arkadaşlarımızın Dedikleri Gibi Hakops Artık Çalışmıyor.Sizlere Keylogger'ınızı Kendinizin Yazmasını Öneririm.Bu Konu İçin Forumda Konular Var Araştırarak Bulabilirsiniz.İllaha Programdan Yapacağım Diyorsanız ReVaLaTioN Keylogger v3.0 'ı Öneririm İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.